Nedir’in sunucusu Burcu Bakdur kimdir?

Burcu Bakdur kimdir sorusu epeydir sosyal medyanın gündeminde. Sosyal medyada yayınlanan nedir videolarının sunucusu Burcu Bakdur kaç yaşında sorusu ile Burcu Bakdur evli mi sorusunun yanıtı bu yazıda. İşte Burcu Bakdur biyografisi

BURCU BAKDUR KİMDİR?

Burcu Bakdur kimdir son zamanların en çok sorulan sorularından biri oldu. Nedir videolarıyla kendisini tanıtan ve birçok kişi tarafından beğenilen Burcu Bakdur’un biyografisini ve merak edilenleri sizler için derledik.

Burcu Bakdur kaç yaşında?

30 yaşını aşan Burcu Bakdur, 14.06.1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

Burcu Bakdur’un saç rengi siyah, göz rengi ise kahverengidir.

burcu bakdur biyografi

Burcu Bakdur’un boyu ve kilosu

Burcu Bakdur’un boyu 1.74 metre kilosu ise 63 kilogramdır.

burcu bakdur nedir

Burcu Bakdur’un eğitimi

İlkokul, Ortaokul ve Lise hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Üniversiteye kayıt olarak oldukça başarılı sonuçlar alıp mezun olma hakkını kazandı. Küçüklüğünden beri yenilik ve teknolojiye oldukça meraklıydı. Son günlerin en popüler ve en çok izlenilen video paylaşım platformu YouTube oldukça başarılı işlere imza atmaya başladı ve kullanıcılarına sunmuş olduğu kendilerine ait kanal açma yöntemi ile popülerliliğini oldukça arttırmıştır.

burcu bakdur kamera arkası

Burcu Bakdur evli mi?

Burcu Bakdur’un evli olup olmadığı da en çok sorulan sorulardan. Burcu Bakdur bekardır.

BURCU BAKDUR İLE EKŞİSÖZLÜK’TE YAZILAN YORUMLARDAN BAZILARI

-özellikle cem yılmaz ve okan bayülgenle olan videolar sonrasında ciddi düşüş oldu. sempatikliğini yitirdi. defalarca izlenesi eski videolar yanında şimdi ileri sararak bile sıkılıyorum izlerken. tutmadı, olmadı, başkasını önermeye gerek yok. “diktatör nedir” dönemi gibi kendi videolarını izlesin yeter.

-lisede aynı sınıftaydık. gözlerinin altı da pigment eksikliğinden beyaz diye hatırlıyorum. hocalar makyajla gezme kızım diye çevirirdi. o da ispatlardı gerçek olduğunu. lise 1’de dilini deldirdiğini hatırlıyorum bi de çorbayla beslenirdi de üzülürdük sınıfça.

-sadece kezbanların değil biz erkeklerin de çekemediği hatun kişilik şişme balon şahsiyet. çok fazla ilerleyeceğini hiiç sanmıyorum. birilerinin şişirmesi devam etmediği an adını dahi hatırlamayacağız.

-sözlükte kendisi hakkında yazılan ilk 19 entry olumlu. sevimli, güzel, sempatik, yetenekli gibi yorumlar su gibi akıyor. genel olarak olumlu yorumlarla ilk 100 entry’e kadar gidebiliyoruz. arada makul çerçevede eleştiriler de var ve aslında ekşi sözlük abartma timi’nin abartılı beğenilerini dengelemesi açısından iyi de olmuş.

ilk 100 entry’nin yazıldığı dönemde henüz burcu bakdur videoları çok yayılmış değil, küçük bir kitlenin yeni keşfettikleri birini sevmeleri, arkadaşlarına önermeleri dönemindeyiz. daha sonra işler büyüyor ve burcu bakdur internet ünlüsü kıvamına geliyor ve her şey de o an başlıyor. artık o bizden biri değil, tanınıyor. artık o cem yılmaz ile kanka gibi videolar çekiyor. hadi hepsini bir kenara bıraktım video çekerek para kazanıyor, reklam alıyor. ne hakkı var lan para kazanmaya? ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi’nin en sevdiği ortam oluşmuş durumda.

ve burcu bakdur yorumlarında ikinci döneme de bu gelişmeler ışığında giriyoruz. artık onu herkes sevmiyor, sevmeyenleri de var. sevmeyenleri olması çok doğal olmakla birlikte, bu kişilerin eleştirilerine bakınca silah zoruyla izledikleri izlenimi oluşuyor çünkü eleştiri seviyesi “verse sikmem” demeye kadar düşmüş. ne yazık ki savununan kitle de “hadi lan ordan. verse kesin s.kersin” seviyesine kadar inmiş. veren olmamasına rağmen alıcılar “alırım” ya da “almam” diye görüş bildirmeye başlamışlar.

ben burcu bakdur’u izlemekten keyif alanlardanım. bu işten para kazanmaya başlamasına seviniyorum ve çok daha fazla kazanmasını diliyorum. hatta burcu gibi hayatını buradan kazanabilen keşke yüzlerce youtube programcısı olsa, yeteneklerini ve zamanlarını sevmedikleri işlerde harcayacaklarına buraya içerik üretebilseler. muhakkak aralarından burcu’yu da katlayacak kadar iyi işler yapanlar olacaktır. fakat bunun için insanların cesaretini kırmamak, eleştirirken bokunu çıkarmamak lazım.

şimdilik ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi savaşı kazanmış gibi gözüküyor ama hayat uzun, ne olacağı belli olmaz. uzun lafın kısası; beğenmezsek tarayıcının x tuşuna basıp kapatabildiğimiz şeyler için terbiyesizlik seviyesinde yorumlar yapmanın anlamı olmasa gerek.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *