Nebahat Çehre AŞK senaristlerine fırça

“A.Ş.K” dizisinin erken final yapması başrol oyuncularından Nebahat Çehre’yi kızdırdı. Düşük reyting için senaristleri suçlayan oyuncu “Ellerinde benim gibi projeyi başlı başına götürecek bir oyuncu vardı, kullanamadılar” dedi
Kanal D’de ekrana gelen “A.Ş.K”ın düşük reyting yüzünden 13’üncü bölümde ekrana veda edecek olmasına tepki gösteren Nebahat Çehre senaristlere yüklendi: “Ellerinde benim gibi projeyi başlı başına götürecek bir oyuncu vardı, kullanamadılar.”

Çehre, kendisine haksızlık yapıldığını sitem dolu sözlerle anlattı: “AB grubunda Nebahat Çehre’nin getirisi çok büyüktü. Onu yok saydılar. Tanıtımlarda beni sona koydular. Resmimi koymadılar. Hiç yokmuşum gibi davrandılar. Zararını da onlar gördü.”

‘EKiBE ÜZÜLÜYORUM’

Nebahat Çehre, “A.Ş.K.”ın erken final yapmasıyla ilgili “Kamera arkasındakilere üzülüyorum, çok emek verdiler ve beklentileri vardı” diyor

Kanal D’nin bu sezonun en iddialı projelerinden “A.Ş.K.”ın erken final yapma kararı Nebahat Çehre’yi kızdırdı. Dizide hayatını çocuklarına adayan Neslihan karakterine hayat veren Çehre, “Dizi erken bitiyor. Maalesef tanıtımı iyi olmadı. Sabırsız davrandılar. Ekibin o kadar emeği var; kamera arkasındaki insanlara daha çok üzülüyorum. Onlar daha çok emek veriyor ve beklentileri vardı” dedi.

“Dinlenmeye ihtiyacım var”
Çehre, “Bu mesleğin de getirisi böyle maalesef. Ben üzülmedim. Biraz dinlenmeye ihtiyacım vardı. Bugüne kadar iyi işlere imza atmış biri olduğum için sadece buna üzüldüm” diye konuştu. Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu’nun rol aldığı “A.Ş.K.”, bu akşam 12’nci bölümüyle ekrana gelecek ve haftaya final yapacak.

Bir önceki yazımız olan Özcan Deniz BAE basınında başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *