Naz Elmas, Emre Kıramer ile evlendi

Naz Elmas, sevgilisi Emre Kıramer’le  yılbaşı akşamı sade bir nikahla evlendi.

Oyuncu Naz Elmas, yeni yıla sevgilisi Emre Kıramer’le sürpriz bir nikahla girdi. Kıramer’in annesi İpek Kıramer Kumbaracıbaşı’nın Ulus’taki evinde yapılan nikahta çiftin ailesi ve Milliyet CADDE vardı. En yakınlarına dahi haber     vermeden, yemeğe gelinlik, damatlık ve nikah memuruyla gelen çift, herkesi şaşırttı. Eğlenceli görüntülerin yaşandığı nikah sonrası Elmas, “Bundan     sonra Naz Elmas yok, Naz Kıramer var”    sözleriyle alkış aldı.

YILIN SON NiKAHI

Naz Elmas, cemiyet hayatının ünlü kuaförü Erdem Kıramer’in oğlu  Emre Kıramer’le yılbaşında sürpriz bir törenle nikah masasına oturdu

Üniversite son sınıfta okurken, ‘Haziran Gecesi’ dizisi ile sanat hayatına giriş yapan Naz Elmas,  Makas Kuaför salonlarının sahibi Emre Kıramer’le yılbaşı gecesi  sürpriz bir kararla evlendi.
Hazırlıklarına günler öncesinden başlanan ve ikilinin haricinde kimsenin bilmediği bu karar ailelere sadece bir yılbaşı yemeği şeklinde duyurulmuş ve anne İpek Kıramer Kumbaracıbaşı’nın     Ulus’taki evinde olacak şekilde planlanmıştı…
Sadece Cadde’nin izlediği sürpriz nikah şöyle gelişti: genç çift, yeni yıla aileleriyle birlikte mutlu bir şekilde girelim diyerek birkaç gün öncesinden program yapmışlar. Anne İpek Hanım, eve ‘Misafirlerim geliyor’ diyerek mutfağa girip, aralarında; iç pilavlı hindi, barbunya, fasülye ve somundan oluşan nefis bir sofra hazırlamış. Yılbaşı gecesi misafirler gelmiş ama olayın kahramanları yok…
Saatler 20.30’u gösterirken Tuvana Büyükçınar’ın elinden çıkma uzun krem renkli sırt kısmını bele kadar açıkta bırakan dantellerle bezenmiş nefis  gelinliği ve şık siyah smokini içindeEmre Kıramer yanlarında nikah memuruyla kapıda belirince başta anneler olmak üzere herkes çok şaşırdı. Sonra anneler Meral Elmas, İpek Kıramer Kumbaracıbaşı ve abla Aslı Rahat’ın şahitliğinde göz açıp kapayıncaya kadar kısa sürede ‘Evet’ dediler.

ARTIK NAZ KIRAMER

Yılbaşı seyahatinde olan baba Erdem Kıramer nereden bilebilirdi ki oğlunun böyle bir sürpriz yapacağını… Sadece çok yakın 15 kişinin katıldığı davette ilk şok atlatılırken nikah masasında Naz Elmas’ın     kendinden emin ve rahat tavırları     eşinin yanında dik duruşu     gözlerden kaçmadı.
Elmas, tören sonrası, “Artık Naz Elmas yok, bundan böyle Naz Kıramer’im” diyince alkış aldı.  Konukların da çiftin mutluluğuna ortak olduğu gece pasta  kesiminin ardından hediyelerle son buldu.

 Naz Elmas Filinta dizisini anlattı

 Naz Elmas’tan Stajyer Mafya yorumu

 

Bir önceki yazımız olan Orhan Gencebay'dan Hülya Avşar'a tokat başlıklı makalemizde hülya avşar ve orhan gencebay hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *