Mustafa Sandal kaç yaşında?

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal doğumgününü kutladı. Peki Mustafa Sandal kaç yaşında?

Mustafa Sandal 45’inci yaş gününü önceki akşam sürpriz bir partiyle Etiler Fenix’te kutladı. Mustafa Sandal’ın eşi Emina Sandal’ın organize ettiği kutlamaya çiftin yakın çevresi katıldı. Saat 21:00’da başlayan parti gecenin ilerleyen saatlerinde Sandal’ın şarkılarıyla renklenerek 02:00’a kadar sürdü. Kutluma sonrası çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mustafa Sandal’ın yaşadığı mutluluk gözlerden kaçmadı.

Eşi Emina tarafından öpücüklere boğulan Sandal, “Bugün benim için özel, sürpriz bir akşam oldu. Emina sürpriz bir parti hazırlamış. Hayatımda ilk defa böylesi bir kutlama yaptım” diyerek hem eşine teşekkür etti hem de mutluluğunu gazetecilerle paylaştı. Eşinin kendisine saat hediye ettiğini söyleyen Sandal, “Benim için maneviyatı çok yüksek, özel bir saat. Biraz büyük olduğu için şuan takamadım” diye konuştu.

Bir hafta içinde üç özel gün yaşayacaklarını belirten Mustafa Sandal, “11 Aralık benim, 15 Aralık Emina’nın doğum günü. 13 Aralık’ta evlilik yıldönümümüz. Biz hepsini bir arada kutluyoruz” dedi. Sandal gazetecilere poz verdikten sonra evlerinin yolunu tuttu.

Bir önceki yazımız olan Ebru Gündeş'in en yakın arkadaşı Demet Akalın oldu başlıklı makalemizde demet akalın, ebru gündeş ve ebru gündeş demet akalın hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *