Muhteşem Yüzyıl’ın finali nasıl olacak?

Bu diziyi başından bugüne kadar hiç bir bölüm kaçırmadan izleyen bir izleyicinin sunduğu özet şu: “Dizi ikinci sezonda tavan yaptı. Final sezonunda çekim ve senaryoda bir düşüş var. Örneğin koca bir bölüm Hürrem Sultan’ın menopoz hikayesiyle geçebildi. Daha önce bu kadar bir konuya takılıp bölüm bitirilmiyordu.”

Yeni katılan oyuncuların performansı hayalkırıklığı
Okurum, final sezonunda kadroya yeni katılan oyuncuların bekleneni veremediği, Mihrünissa (Berrak Tüzünataç) ve Fatma Sultan (Meltem Cumbul) karakterlerinin diziye artı bir şeyler katmadı görüşünde.
Özel olarak söylüyorum ben Berrak Tüzünataç’ı beğenirim. İzleyicimiz bütün içinde değerlendirmiş. Yine bence genç kuşağın “star” adaylarından gördüğüm Aras Bulut İynemli, Bayezit rolünde biraz “laubali” bulunmuş. Böyle bir hava verildiği bunun da itici olduğu söyleniyor.

İbrahim Paşa’nın karizması aranıyor
İbrahim Paşa (Ozan Güven) ile Süleyman arasındaki diyaloglar o metinler vs. aranıyor. Bu kadrodan böyle bir diyalog çıkmıyor.

Hürrem, Süleyman’dan yaşlı görünüyor
Kızıl saç rengiyle Vahide Gördüm, Halit Ergenç’in yanında yaşlı görünüyor. Bir de hâlâ
beklenen, ikili arasındaki “entelektüel” konuşmalar hayata geçmedi.

Yine de gün birincisi
Bu bir alışkanlık. Yukarıda izleyicinin notları bu sezona ait. Kendisi de her çarşamba (bugün olduğu gibi) diziyi izliyor. Bırakmadı. Sonuna kadar izleyecek. Öyle ya da böyle sezonun sonu edilecek. Ekip de çok yoruldu. Artık olanla yetineceklerini zannediyorum. Siz de idare edeceksiniz artık.


ZERRİN ÖZER, PROGRAMINDA HER HAFTA LENSİNİ DÜŞÜRÜYOR

TRT Müzik’de Zerrin Özer’in “Anılarınla Gel” canlı performansına denk geldim. Sesine çok güvendiği vokalisti Şebnem’i sahneye davet etti. Birlikte “I Feel Good”u söylediler. Zerrin Özer yine kendini kaptırdı. O sırada olan oldu, lens düştü. Şarkı bitti, gözünü ovuşturmaya başladı. “Gene lensim düştü” dedi. “Görmüyor sol gözüm sizi” demesi boşuna değil.
Zerrin Özer ileri derecede miyoptur. Bir miyop olarak durumunu gayet iyi anladım ne büyük bir rahatsızlık. Kendisi söyledi bu ilk defa olmuyormuş, “Geçen hafta Kahraman Ağabey (Kahraman Afyonoğlu) gösterdi, şurada duruyor (gözün altını gösterdi).”
Yayın canlı, yapacak bir şey yok. Bir şarkı daha söyledi Özer, ara verdi. Ya lensli ya da gözlüklü olarak döneceğini söyledi. Reklamdan sonra gözlüklü çıktı. Meşhur Janis Joplin gözlüğü ile. Lensler kaybolmuştu. Özer bakalım kaç lens daha kaybedecek?

HAMİLE OYUNCU ASLINDA HANGİ DİZİDE?

“Çocuklar Duymasın”daki Haluk’un kızı rolünde geçen sezon izlediğimiz Hayal Garip’in hamile olduğu, bu nedenle yapımcı Birol Güven’in oyuncu arayışında olduğu haberi yer aldı. Olay şöyle; hamilelik doğru, dizi yanlış. “Zengin Kız Fakir Oğlan” dizisinde Biricik rolünü oynayan Ecem Özkaya hamile. Birol Güven bu nedenle kendisini dizide de hamile
yaptıklarını söyledi.

Doğum ne zaman?
Aralık ayında doğum olacak. Peki Özkahya’nın dizideki rolü ne olacak? Bu konu şimdilik belirsiz. Yeni bir isim gelebilir yerine.

Taş Fırın’ın yeni kızı olacak
“Çocuklar Duymasın”da ailenin yeni bir kızı olacak. Yeni bir isim. Sezon başlarken Hayal Garip’e de teklif götürülmüş. Kendisi evlendiğini Kapadokya’ya yerleştiğini ve oyunculuk yapmayı düşünmediğini söylemiş. Boşluğu sürpriz isim dolduracak.

Sina Koloğlu

Bir önceki yazımız olan Gözde Kansu’nun kıyafeti Bakan'ı kızdırdı başlıklı makalemizde ATV, Gözde Kansu göğüs dekoltesi ve Gözde Kansu sevişme görüntüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *