Müge Anlı Kimdir? Biyografi ve fotoğraflar

Müge Anlı kimdir diye soranlar için Müge Anlı biyografisi hazırladık. Müge Anlı fotoğrafları ile de Müge Anlı hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Şimdi dilerseniz Müge Anlı kimdir diye soranlar için Müge Anlı’yı tanıtalım…

MÜGE ANLI KİMDİR?

Ssunucu olarak tanıdığımız Müge Anlı, günümüzde ATV ekranlarında yayınlanan ‘Müge Anlı ile Tatlı‘ sert programını sunmaktadır. Geçmiş dönemde çılgın gazeteci Şenay Düdek ile ‘Dobra Dobra‘ isimli magazin programını sunarak kendisini Türkiye’ye tanıtan Müge Anlı’yı ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla tanımayan kalmadı.

Zaman zaman yaptığı çıkışlarla kendisini hatırlatan Müge Anlı’nın eğitim durumu ve özel hayatıyla ilgili de bilgiler verelim sizlere…

MÜGE ANLI KAÇ YAŞINDA? MÜGE ANLI NERELİ?

Müge Anlı’nın yaşı da son zamanlarda çok merak ediliyor. ‘Müge Anlı kaç yaşında’ diyenler için açıklayalım… Ünlü sunucu Müge Anlı, 19 Aralık 1973 doğumludur. Bu aralık ayında 41 yaşında girecek olan Müge Anlı, İstanbul doğumludur.

MÜGE ANLI HANGİ OKULDAN MEZUN?

Müge Anlı’nın mezun olduğu okul da merak edilen konulardan. Ünlü sunucu Müge Anlı’nın hangi okuldan mezun olduğunu da www.netgazetesi.net açıklıyor.

Müge Anlı Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Müge Anlı, Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstütüsünde de Yüksek Lisansını yaptı.

MÜGE ANLI EVLİ Mİ? MÜGE ANLI’NIN ÇOCUĞU VAR MI?

Sunucu Müge Anlı hayranları zaman zaman ‘Müge Anlı evli mi?’ sorusuyla sosyal medyada cevap aramaya çalışıyor. Biz cevap verelim…

Burhan Akdağ ile hayatını birleştiren ünlü sunucu Müge Anlı, 2008 yılında Burhan Akdağ’dan boşandı. ‘Müge Anlı’nın çocuğu var mı’ sorusunu duyar gibiyiz…

Evet… Müge Anlı’nın Burhan Akdağ’dan bir de kızı var.

MÜGE ANLI’NIN PROGRAMLARI

ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı ile Sert programını sunan Müge Anlı daha önce ise Mektubunuz Var ve Dobra Dobra programlarını sunmuştu.

MÜGE ANLI FOTOĞRAFLARI

Ünlü sunucu Müge Anlı‘nın birbirinden güzel fotoğrafları da bu yazıda… İşte Müge Anlı’nın en güzel fotoğrafları

Bir önceki yazımız olan Xero Abbas albümünü Jolly Joker’de tanıttı başlıklı makalemizde jolly joker, Kürt müzisyenler ve Xero Abbas hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *