MSI WS60 Özellikleri ve Fiyatı

Bildiğimiz gibi iş istasyonu formunda tasarlanan dizüstülerin -çok az istisnası olmakla birlikte- neredeyse hepsi ‘güçlü ve hantal’ olarak değerlendirebileceğimiz modellerdir.

En büyük handikapları güçlü donanımları sebebiyle kalınlık ve ağırlıktan yana yeterince tatminkâr ebatlara sahip olmayışlarıdır. Bu da en nihayetinde son kullanıcıya (ki bu örneğimizde hedef kitle CAD, 3D modelleme gibi işlerle uğraşan profesyonel kesim) düşük taşınabilirlik olarak dönüş yapar.

MSI WS60 fiyatı özellikleri

İşte MSI’ın yeni dizüstü modeli WS6O bu bağlamda her iki açıdan da oldukça  muazzam bir performans sergilemeyi başarıyor.

Şöyle ki 1.98 gr ağırlığı ve 2 cm’lik kalınlığı ile taşınabilirlikten yana hiçbir sıkıntı yaratmayan model
Intel Core i7-4710HQ işlemcisi,
Nvidia Quadro K2İOOM (2GB bellek) profesyonel ekran kartı,
16GBRAM, 128GB SSD+1-İTB HDD,
USB 3.0 (3x)girişleri,
HDMI bağlantısı ve
Thunderbolt2 yuvalarıyla

hem performans hem de bağlantı ayaklarında yüksek performans sunuyor.

MSI’ın oyun dizüstülerinde de yer verdiği tasarımla üretilen ve tamamıyla metal/fırçalanmış alüminyum gövdeyle güçlendirilen WS6O’ta Killer Gaming  Networking oyun ağı yongası, SteelSeriesarka aydınlatmalı klavye, harici ekran desteği (2x), 4K çözünürlüğünde çıkış desteği (HDM 1/mDP bağlantıları üzerinden) ve Wi-Fi AC gibi premium özellikler de unutulmamış.

Temel versiyonu 15.6-inç(1920×1080) büyüklüğünde ekranla gelen modele opsiyonel olarak 3K (2880×1620)çözünürlük, ek SSD gibi takviyeler de yapılabiliyor keza. Şimdilik sadece Amerika’da satışa sunulan MSI W560’ın yakın süre içerisinde diğer bölgelere de dağıtımına başlanacak.

​Satış Fiyatı: 2,300 Dolar (baz model)

 

Bir önceki yazımız olan Asus Zen Phone 4-5-6 özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde asus, Asus Zen Phone 4-5-6 fiyatı ve Asus Zen Phone 4-5-6 özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *