Model’in solisti Fatma Turgut kaç yaşında?

Yeni yaşını kutlayan Model’in solisti Fatma Turgut, “Yaşım belli olmasın, modelimiz geçiyor” dedi

Model Grubu’nun solisti Fatma Turgut, 31’inci yaşını önceki akşam dostlarıyla Hayal Kahvesi’nde kutladı. Kaç yaşına girdiğini söylemeyen Turgut, “Yaşım belli olmasın modelimiz         geçiyor” diyerek espri yaptı. Bu mutlu gününde arkadaşı Sertab Erener’in kendisini yalnız bırakmadığını da sözlerine ekleyen Turgut, “Birlikte yurtdışına gittik. Asıl kutlama orada oldu” dedi. Kutlamaya Can Bonomo, sevgilisi Didem Soydan ve Gonca Vuslateri de katıldı.

MODEL’iN SOLiSTi MODELiNi SÖYLEMEDi

31 yaşına giren şarkıcı Fatma Turgut, yaşını soran gazetecilere verdiği esprili yanıtla güldürdü: “Yaşım belli olmasın, modelimiz geçiyor”

Model Grubu’nun solisti Fatma Turgut, yeni yaşını önceki akşam dostlarıyla Hayal Kahvesi’nde kutladı. Geceye katılanlar arasında Sertab Erener, Gonca Vuslateri ve Can Bonomo-Didem Soydan gibi isimler de vardı. Mekanı Erener’le terk eden Turgut, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Kaç yaşına girdiğiyle ilgili soruları geçiştiren Fatma Turgut, “Yaşım belli olmasın, modelimiz geçiyor” diyerek espri yaptı. Şarkıcı, asıl kutlamayı geçtiğimiz günlerde Erener’le çıktığı yurtdışı tatilinde yaptığını söyledi.

Bir önceki yazımız olan Ayça Ayşin Turan çatıdan düştü başlıklı makalemizde Ayça Ayşin Turan, özcan deniz ve Sevimli Tehlikeli hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *