Mine Tugay’dan Serenay ve Çağatay yorumu

Mine Tugay’la, başrollerini Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy ve Barış Falay’la paylaştığı ‘Medcezir’ dizisini ve rolü “Ender”i konuştuk…

Milliyet TV’den Melis Güvenç’in 2013 yılında yaptığı Mine Tugay röportajı

Sette nasıl bir ortam var?
Hepsinin ayrı ayrı müthiş enerjisi var. O enerjiler arasında olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Her oyuncunun haliyle birbirinden öğreneceği çok şey var. Siz bir şeye inanırsınız, ama partneriniz de ona inanırsa ve bunu size hissettirirse karakterler ortaya çıkar. Bu olay bizde zaman kaybetmeden en başından oldu. Herkes dersine sıkı çalışmıştı.

Dizide içi içine sığmayan oğlunuz “Mert”, “Yaman”ın dışında kimseyle arkadaşlık yapmıyor. Sizin böyle bir oğlunuz olsaydı nasıl yetiştirirdiniz?
Çocuk büyütmek, onun bütün büyüme evrelerine eşlik etmek çok heyecan verici. “Mert”e gelince bence çok özel bir çocuk. “Mert” gibi bir çocuğum olsaydı çok fazla değiştirmeye çalışmazdım.
Kiloma dikkat ederim

“Medcezir” kısa sürede fenomen oldu. Dizinin bu başarısını neye bağlıyorsunuz?

En başta özel bir ekibin bir araya gelmesine bağlıyorum. Ay Yapım’ın her zaman ki gibi özenli yaklaşımına, senaryo ustaları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu ikilisine, genç ve yetenekli yönetmenlerimize, titizlikle çalışan tüm ekibimize ve hep daha iyisi olsun bakış açısından hiç çıkmayan oyuncu arkadaşlarıma bağlıyorum.

Dizinin orijinali olan “O.C”yi çekimlerden önce izlediniz mi?

Bir kaç bölüm izledim. Şimdi ara ara bakıyorum. Çünlü çok etkilenmek istemiyorum. Zaten senaryo orijinaliyle bire bir gidiyor.

Dizide canlandırdığınız “Ender” için neler söylersiniz?

“Ender” başarılı bir mimar, iyi bir anne, kocasına aşık bir kadın. Yardımsever, dengeli, akıllı biri. Yemek yapmayı hiç bilmiyor. En kötü özelliklerinden biri bu.

Rol için fiziğinizde bir değişiklik yaptınız mı?

“Ender” zarif bir kadın olduğu için kiloma dikkat ediyorum. Çekimler öncesinde zaten saç ve makyaj çalışıldı.

Can Gürzap, Barış Falay, Şebnem Sönmez, Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya ile karşılıklı oynamak nasıl?

Bence bizimki müthiş bir ekip. Oldukça zevkli ve heyecan verici.

‘Modaya değil, estetiğe bakarım’

Dizi sırasında Instagram’dan kıyafetlerinizin hangi marka ve tasarımcıya ait olduğu paylaşılıyor. Siz özel hayatınızda modayı takip eder misiniz?
Bana estetik gelen kıyafetleri moda ya da moda değil diye ayır-mam. Türkiye’de beğeniyle takip ettiğim ve işim gereği tanıştığım çok iyi tasarım-
cılar oldu.

 Mine Tugay Kalp Hırsızı’nı anlattı

 Mine Tugay Medcezir’den ayrıldı

 Medcezir’in Ender Serez’i Mine Tugay’dan samimi röportaj

 

Bir önceki yazımız olan Esra Erol hayatıyla ilgili her şeyi anlattı başlıklı makalemizde Esra Erol, Esra Erol röportaj ve esra erol'un hayatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. December 15, 2014

    […] Mine Tugay’dan Serenay ve Çağatay yorumu […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *