Mike Tyson’dan itiraflar

25 August 2013 Sunday, 19:46

ABD’li emekli boksör Mike Tyson, geçtiğimiz cuma ABD’nin Verona kasabasındaki Turning Stone Resort’ta yaptığı basın toplantısında yıllardır alkol ve uyuşturucu kullanmadığı konusunda yalan söylediğini açıkladı.


ABD merkezli televizyon kanalı ESPN‘in boks programı Friday Night Fights’ın tanıtımı için kamera karşısına geçen Tyson ayık gezmediğini belirterek hayranlarını şaşırttı. Bağımlılıkları yüzünden ölümün eşiğinde olduğunu açıklayan ünlü boksör “Ölmek istemiyorum. Ölümün eşiğindeyim, çünkü berbat bir alkoliğim” diyerek itiraflarda bulundu.
İtiraflarından sonra bir süre sessiz kalan Tyson altı gündür alkol almadığını ve uyuşturucu kullanmadığını da sözlerine ekledi. Tyson, “Herkese ayık olduğumu söylüyordum, ama değilim. Bugün madde kullanmadığım altıncı günüm. Bir daha asla kullanmayacağım” diyerek ‘mucize’ olarak adlandırdığı olayı hayranlarıyla paylaştı. Ünlü boksörün üç kez rehabilitasyona girdiği biliniyor.

Bir önceki yazımız olan “Bizim ilişkimizde hiyerarşi yoktu” başlıklı makalemizde diana film, Galler Prensesi Diana ve Hasnat Khan hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yazın...

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz