Meryem Uzerli yeni Elidor reklamını anlattı

Hayranlarının sempatik ve enerjik bulduğu Meryem Uzerli, “Hayattayım ve sağlıklı yaşıyorum. Hayatta ne olursa olsun, şükrediyorum. Bu, mutlu ve enerjik olmak için yeterli” dedi.

Elidor’un yüzü olmaya devam eden Meryem Uzerli, yeni bir reklam filmiyle hayranlarıyla buluştu. Oyuncu, markanın dergisine çekimlerin perde arkasını anlattı.

Çekimler nasıl geçti, eğlenceli miydi?
Çekimler, çok hareketli ve enerji doluydu. Film boyunca koştum; hem de dünyada en çok sevdiğim iki şehir olan İstanbul ve Berlin’de çekildi. Dört gün boyunca çok eğlendik, final sahnesinde dans ettik.

 Film, ‘Love is in the air’ şarkısıyla başlıyor ve her yeni günün bir mucize olduğunu söylüyor. Siz de güne mutlu başlayanlardan mısınız?
Her yeni gün bir hediye. Tabii ki bazı günler moralimiz daha düşük ya da yüksek uyanıyoruz. Ben sabahları hemen müzik açanlardanım. Her sabah neşeyle uyananlardan değilim ama kızım Lara var artık. Onunlayken neşeli uyanmamak mümkün değil.

 Senaryo gereği balon, şekerleme ve uçurtma sizi bir sürprize götürüyor… Gerçek hayatta da sürprizleri sever misiniz?
Bir sürprizle karşılaştığınızda kalbiniz çarpmaya başlar. Bu duyguyu çok seviyorum. Ama ben karşımdakilere sürpriz yapmaktan daha çok hoşlanıyorum!

 Hayranlarınız sizin sempatik, güler yüzlü ve enerjik halinizi seviyor. Bu enerjiyi nereden buluyorsunuz?
Hayatta ne olursa olsun, şükrediyorum. Bu, mutlu ve enerjik olmak için yeterli. Hayattayım ve sağlıklı yaşıyorum. İnsanları mutlu etmek, gülümsetmek ve iyi hissettirmek bana güç veriyor.

Meryem Uzerli Ozan Güven’den ayrıldı mı?

 Kıvanç Tatlıtuğ Meryem Uzerli’yi reddetmiş!

 Meryem Uzerli 1 milyon Euro’ya imza attı!

Bir önceki yazımız olan Annelik Nil Karaibrahimgil'i duygusallaştırdı başlıklı makalemizde Nil Karaibrahimgil, Nil Karaibrahimgil röportaj ve Vogue Türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *