Mert Turak, Mucize filmi ile büyüledi

Mahsun Kırmızıgül’ün ‘Mucize’ filminin başrol oyuncularından Mert Turak, başarılı performansıyla izleyicilerden tam not aldı.

20 günde 2 milyon 123 bin 774 kişi tarafından izlenen filmdeki değişimiyle şaşırtan Mert Turak, geçen hafta Twitter’da TT oldu.

Mahsun Kırmızıgül’ün “Mucize senin kaderin oldu Mert Turak” mesajıyla sosyal medyadan kutladığı oyuncuya ünlü isimler de övgüler yağdırdı.

BUSE TERİM: Emeği geçen herkesin eline sağlık ama Mert Turak’ın oyunculuğu Oscar’lık.

NİLGÜN BELGÜN: Mert Turak muhteşem performans ve oyunculuğuyla filmin yıldızı.

BEYAZIT ÖZTÜRK: Muhteşem bir performans. Mert ne yapmış öyle, harika.

Mucize filmini kaç kişi izledi?

1 Ocak’ta vizyona giren Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği ve oynadığı dördüncü filmi ‘Mucize’nin Hollywood yıldızı Russell Crowe, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz’lı ‘Son Umut’ karşısında nasıl bir gişe yapacağı merak konusuydu.

930 kopyayla gösterime giren ‘Mucize’yi ilk dört günde toplam 642 bin 187 kişi izledi. Boxofficeturkiye.com’un verilerine göre 26 Aralık’ta 272 kopyayla vizyona giren ‘Son Umut’u ilk üç günde 281 bin 461 kişi, toplamda ise 512 bin 384 kişi izledi.

Mahsun Kırmızıgül’ün ‘Mucize’ filmi ilk üç gündeki seyirci sayısıyla ‘Son Umut’un 10 günlük seyirci sayısını bile geride bıraktı. ‘Mucize’ bu başarısıyla, ‘Recep İvedik 4’ten sonra sezonun en iyi açılış rakamını yapan film oldu.

Mahsun Kırmızıgül ‘Mucize’ yorumu

  Mucize film fotoğrafları

 

Bir önceki yazımız olan Fikret Orman ile Akın Büyükoğlu tartışması olay oldu başlıklı makalemizde akın büyükoğlu, akın büyükoğlu kimdir ve fikret orman hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. January 23, 2015

    […] Mert Turak, Mucize filmi ile büyüledi […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *