Melih Gökçek’le fena dalga geçtiler!

Gezi protestoları sırasında yaşanan olaylarla ilgili hazırladıkları üç animasyonla dikkat çeken Tayvanlı animasyon şirketi “Next Media Animation” (NMA), Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in kendilerine yönelik suçlamaları karşısında yeni bir video yayınladı.

Gökçek’in Temmuz ayında katıldığı bir televizyon programında “olacakları önceden nasıl biliyorlardı” diyerek itham ettiği animasyon yapımcıları, yeni videoyla haklarındaki iddiaya yanıt verdi. Gökçek videoda yer alan, palalı saldırganın Fas’a kaçması gibi bazı detaylar için, “Bu kadar tesadüf olabilir mi, bu ne benzerlik? Önceden planlamışlar ama Allah bazen şaşırtacak, 5 Haziran’da yayına koymuşlar” diyerek Tayvanlıları olayların arkasında olmakla suçlamıştı.

Yeni videoda Gökçek’in bu iddialarına tek tek yanıt veriliyor. Esprili bir dille Gökçek’e “Neden böyle bir şey yapalım?” diye seslenen animasyon şirketi, Gökçek’i “Lanet olsun! Gökçek tüm planları bozdu” diyerek tiye aldı.

İŞTE O VİDEO:

 

Bir önceki yazımız olan İETT ekranları hacklendi! başlıklı makalemizde durmak yok yola devam, hack ve İETT hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *