Mehmet Ali Erbil ‘Genç kız ayağı’ sendromuna yakalandı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, genç kız ayağı sendromu olarak bilinen rahatsızlığa yakalandı!

Şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastanelik olan ünlü televizyoncu Mesut Yar, tedavi gördüğü hastanede Mehmet Ali Erbil ile karşılaştı. Mesut Yar , Erbil’in ’genç kız ayağı sendormu’ na yakalandığını söyledi.

Bu sabah Söylemezsem Olmaz programında canlı yayına bağlanan Mesut Yar, “Henüz bir teşhis konmadı ama ihtimaller ikiye düştü. İhtimallerden birisi belli olur. Anladığım kadarıyla bir süre daha dinlenip devam edeceğiz yolumuza” dedi.
Hastanede ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile karşılaştığını belirten Yar “Açıkçası enteresan hastalıklar var. Ben de yeni duyuyorum. Dün Mehmet Ali Erbil buradaydı. Genç kız ayağı sendromuna katılmış. Adam sekerek yürüyordu.” dedi.

GENÇ KIZ AYAĞI SENDROMU NEDİR?
“Genç kız ayağı sendromu” ya da “Huzursuz Bacak”da denilen ve çoğunlukla genç kızlar ve kadınlarda rastlanan ve hastanın bacaklarında hissettiği uyuşma, karıncalanma, kramp, iğnelenme, yanma benzeri rahatsızlık verici his.

Bir önceki yazımız olan Bizim Hikaye filmi neyi anlatıyor? başlıklı makalemizde Bizim Hikaye, Bizim Hikâye film konusu ve Bizim Hikaye filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *