Medcezir 49.Bölüm fragmanı izle

Ekranların vazgeçilmez dizisi haline gelen Medcezir 49.bölümü yine olay yaratacak. 21 Kasım cuma günü ekranlara gelecek Medcezir dizisinin yeni bölümünde Mira ile Yaman barışacak mı?

Yaman’la yaşadıkları ayrılığın gerçek nedeninin babası olduğunu öğrenen Mira artık hem babasına, hem de Yaman’a öfkelidir… Müzayedede gerçekleşen hırsızlık Kenan’ı şüphelerin merkezine koyarken ağabeyinin suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışan Yaman, Onu Mira’dan uzaklaştıran etiketlerden, önyargılardan kurtulamadığını bir kez daha acı bir şekilde fark eder.

Öte yandan Ender’in hamileliğini öğrenen Selim’in nefesi bir kez daha acıyla kesilmiştir. Geçmişiyle hesaplaşmak için çıktığı yolculukta bir sürprizle karşılaşır. Hırsızlığın yarattığı gerilim herkesin birbirini suçlamasına neden olur… Yaman saati bulup Kenan’ın suçsuzluğunu kanıtlamaya kararlıdır. Bu arayış, ondan uzak durmaya çalışan Mira’yla bir araya gelmesine yardımcı olur. Yaman Mira’yla birlikte antikanın peşine düşerken, bu süreçte ona kendini affettirmenin yollarını aramaktadır.

MEDCEZİR 49.BÖLÜM FRAGMANINI İZLE

Hırsızlığın yarattığı gerilim herkesin birbirini suçlamasına neden olur… Yaman saati bulup Kenan’ın suçsuzluğunu kanıtlamaya kararlıdır. Bu arayış, ondan uzak durmaya çalışan Mira’yla bir araya gelmesine yardımcı olur. Yaman Mira’yla birlikte antikanın peşine düşerken, bu süreçte ona kendini affettirmenin yollarını aramaktadır.

Bir önceki yazımız olan Twerk yaparken altına yapan kız! başlıklı makalemizde twerk ve twerk yapan kız hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *