Medcezir 45. bölüm fragmanı izle – Star Tv

Star Tv Medcezir dizisinin 45. bölüm fragmanını yayınladı. 24 Ekim akşamı 20.30’da yayınlanacak olan Medcezir 45. bölümünde neler olacak?

İşte Medcezir 45. bölüm özeti ve Medcezir 45. bölüm fragmanı…

Medcezir 45. bölüm özeti:

Nikah günü Yaman’ın umut dolu bekleyişi aslında Mira’ya olan aşkının itirafı gibidir. Mira acı tatlı tüm yaşananlarla dolu bir yılı arkalarında bırakıp temiz bir sayfa açmak için Yaman’a yaklaşır. Bu, ikisi için de yeni bir başlangıç olacaktır.
Deniz’in Ender’le ilgili öğrendiği haber Sedef’le yolunun tekrar kesişmesine sebep olur. Böylece Deniz, Serezleri, Mert de onu daha yakından tanıma imkanı bulacaktır.
Leyla’nın Nadir Baktıroğlu hakkında ulaştığı bilgiler Asım Şekip Kaya’ya düzenlenen komploda Selim’in elinde güçlü bir koz olur. Böylece Leyla da artık tehlike çemberinin içine adım atmıştır.
Eylül ve Mert birbirlerinden habersiz verdikleri kararı sorgularken Yaman ve Mira farklı geleceklerin pembe hayallerini kurarlar. Fakat gerçek hayat o kadar da toz pembe değildir.

Medcezir 45. bölüm fragmanı…

Bir önceki yazımız olan Bir Erkek Bir Kadın Bir Çocuk 13. bölüm fragman izle - Fox TV başlıklı makalemizde Bir Erkek Bir Kadın Bir Çocuk, Bir Erkek Bir Kadın Bir Çocuk 13. bölüm ve Bir Erkek Bir Kadın Bir Çocuk 13. bölüm fragman hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *