Mart Ayı Burç Yorumları – 2014

Mart 2014’te hangi burç daha şanslı olacak? 2014 Yılının Mart Ayına girerken burçlarınıza bir göz atmak ister misiniz?

Gezegen gerilemeleri hangi burçları etkileyecek? Mart 2014’te para ve aşkı bir arada görecek olan şanslı burç hangisi? Sevgilinizin Mart 2014’te burcu nasıl olacak… Lafı daha uzatmadan 2014 Mart Ayı Burç Yorumlarına Geçelim…

Mart 2014 burç yorumları, 2014 mart burçlar, burç yorumları, 2014 mart burçlar, mart ayı burç yorumu, 2014 mart ayında burçları neler bekliyor

ikizler burç yorumları

İkizler Mart 2014 Burç Yorumları

Bu ay sosyal alanda çok aktif olacaksınız. Mart 2014′ün ilk yarısında çok etkin olackasınız. Sosyal alanda hareketli bir dönem sizi bekliyor. 2014 Mart ayında ikizler burcunu ve yükseleni ikizler olanları işle ilgili konularda olumlu olaylar bekliyor olacak. 17 Mart sonrasında bu etkiler çok dahar artıyor olacak.
Sosyal çevre ilişkileriniz de 17 Mart 2014 tarihinde hareketlenmeye başlayacak. Bu dönemde iş kazanımları ve çevre kazanımları alanında çok olumlu bir süreç geçireceksiniz. Bu dönem Mart ayının son gününe kadar sürecek.
11 Mart tarihinden sonra işle ilgili konulara önem vermelisiniz.
27 Mart tarihinden itibaren ise sosyal ilişkileriniz ve arkadaşlıklarınıza dikkat etmenizde fayda var.
Mart 2014 İkizler burcu genel yorumuna baktığımızada Mart ayı boyunca olumsuz şartlar size pek uğramayacak. Tüm olumsuzlukları şansınızın da yardımıyla kovacaksınız. Yabancılar ve dışişlerinizde güzel fırsatlar yakalayacaksınız.
İkizler Burcu 2014 Mart ayında kendini iyi değerlendirebileceği bir dönemden geçecek. Kendinize dikkat etmenizde fayda var. 20 Mart’tan sonra sosyal ilişkierinize dikkat etmenizi tekrar söylüyoruz. Keyifli bir ay geçirmeniz dileğiyle…

Yengeç burç yorumları

Yengeç Mart 2014 Burç Yorumları

Mart ayının özellikle ilk 20 gününde seyahat, hukuksal konular ve eğititim konuları olumlu etkiler önemliyken, Mart ayının son 10 gününde ise kariyer anlamında çok ciddi değişiklikler yaşayacaksınız.
2014 Mart ayının ilk 12 gününde uluslararası ilişkiler, yayıncılık, eğitim ve seyahat konularında olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. 17 Mart’ta zorlukların üstesinden geleceğiniz gelişmeler olacak.
Mücadele gücünüz 12 Mart’ta artarken üst ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. 22 Mart tarihinden sonra üstlerle ilişkileriniz daha da artacak.
Seyahatleriniz bu ayda 11-27 Mart 2014 arasına getirmenizde fayda var. Güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz bu tarihlerde.
Üstlerle ilişkileriniz 27 Mart tarihinden sonra olumsuz geçebilir. Çalışmalayanlar da aile ilişkileri 27 Mart tarihinde gergin geçebilir.
Mart 2014′te Yengeç burcunu genel olarak dini ve ilahi konular, eğitim ve yayıncılık gibi konularla seyahat konularında olumlu bir ay geçireceksiniz.
20 Mart 2014′ten itibaren daha olumlu zamanlar geçirecek, daha aktif olacaksınız. Üstleriniz ve önemli kişilerle ilişkilerinizi iyi tutmanız gereken bir ay olacak Mart 2014…

Boğa burç yorumları

Boğa Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014‘ün ilk 12 gününde sosyal alanlarda çok aktif olacaksınız. Biraz daha kalabalık bir ortamlarda olacaksınız bu ayın ilk dönemlerinde. Mart 20-22 tarihleri arasında biraz daha içe yönelik etkiler devreye girecek. Mart 22′den sonra ise daha da artacak bu durum.
12 Mart’tan önceki günlerde 5 gezegenin Balık burcunda hareket etmesinden dolayı sosyal çevreleriniz çok hareketli geçecek. Önemli etkin kişiler ve fikir hareketlerinden faydalanabilirsiniz.
12 Mart 2014‘te ise içe yönelik bir süreç sizi bekliyor olacak. Özellikle Mart 20′den sonraki dönemde içe yönelik gelişmeler yaşayacaksınız. 20 Mart tarihi sonrası özel ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekiyor.
Mart 2014 boyunca boğa burcunu ve yükseleni boğa olanları parasal konularda çok iyi gelişmeler bekliyor olacak. Ay boyunca ikili ilişkilerinize önem verin, Ortaklaşa olan projelerinizi mümkünse erteleyin.
Mart 2014 Boğa ve Yükseleni Boğa olanların 20 Mart’a kadar olan süreçte ikili ilişkilerine ve sosyal ilişkilerine önem vermelerini tavsiye ediyoruz. Bu dönemler en başarılı olacağınız dönem olacak Mart ayı boyunca. 20 Mart’tan sonra ise özel kazanımlarınızın gelişmelerini göreceksiniz. Bu dönemde biraz daha dinlenebilir özel hayatınıza önem verebilirsiniz.

Akrep burç yorumları

Akrep Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014‘te Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanları aşk ve ilişkilerden yana şanslı bir süreç bekliyor. Mart 20′ye kadar olan süreçte bu süreç çok daha önemli olacak. Ayın son 10 gününde ise sağlık konularına dikkat etmeniz gerekirken, yine Mart 2014′ün ilk dönemlerinde sanatsal ve çocuklarla ilgili konularda faydalı dönemden geçiyor olacaksınız.
Mart 2014‘e genel baktığımızda 22 Mart‘a kadar çocuk ve aşk-ilişki konularında iyi bir dönem olacak. 12 Mart tarihinden itibaren günlük yaşantınızın temposu daha da artacak gibi görünüyor.
Akrep burcu ve yükseleni akrep olanlar diğer kişilerden çok faydalanacak. Bu dönemde fırsatları iyi değerlendirmek gerekiyor.
27 Mart tarihinden sonra ise sağlık konularına dikkat etmenizde fayda var. Bu tarihlerde sağlığınıza özen gösterdiğiniz taktirde rahat geçirebilirsiniz.
Yine 27 Mart 2014‘ten sonra işyerindeki ilişkilerinize de dikkat etmeniz gerekiyor.
Akrep burcu ve yükseleni akrep olanlar Mart 2014′te büyük kapsamlı projelere girmemeye dikkat etmelisiniz. Bu ‘hiçbir şey yapmayalım’ anlamına gelmiyor ama bu dönem her şey biraz yavaş ilerleyecek. Kendinizi gözden geçireceğiniz bir dönem olacak bu dönem…
Mart 2014′ün ilk 22 gününde daha fazla destek ve Ay’dan fazdalanacağınız bir dönem olacak. Ay sonlarında ise astlarla ilişkilerinize ve sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Balık burç yorumları

Balık Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014 Balık ve Balık yükseleni olanları önemli bir dönem bekliyor. 20-22 Mart tarihlerinde yönetme becerilerinizle dikkat çekeceksiniz. 17 Mart’tan sonra kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz. 17 Mart’ta parasal konularda önemli bir gelişme yaşanacak. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.
Mart 2014′ün ilk bölümlerinde sosyal ve iş konularında kendinizi iyi bir şekilde ifade edeceğinizi söyleyebiliriz. Aşk ve ilişkiler konusunda ve sanatsal konularda çok aktif olacağınız bir dönem olacak. 17 Mart’ta kendinizi en iyi şekilde kendinizi ifade edeceğiniz bir dönem başlayacak. Bu dönemde oldukça dikkat çekeceksiniz. Bu olumlu dönemler 22 Mart‘a kadar devam edecek.
12 Mart tarihine kadar para kazanmak için çok çabalayacak ve başarılı olacaksınız. Harcamalarınıza da bu dönemde dikkat etmeniz gerekiyor. Parasal anlamda yoğun bir süreç sizi bekliyor olacak. 27 Mart tarihi de diğer önemli bir gün olacak maddi anlamda…
Mart 2014′te Balık burcu ve yükseleni Balık olanları kısaca güzel bir dönem bekliyor diyebiliriz. Dikkatlerin üzerinize yoğunlaşacağı bir süreçten geçireceksiniz. Aşk ve iş konularında iyi etkiler göreceksiniz. Ev ve yerleşim gibi konularda da başarılı bir süreç sizi beklerken, eğitim, yayıncılık ve ev seyahat gibi konularda gerilemeler yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Burç Yorumları

Terazi Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014′ün ilk dönemlerinde Terazi burcunu ve yükseleni Terazi olanları iyi bir süreç bekliyor diyebiliriz. Mart ayının ilk dönemlerinde tanıdıklarınızdan ve arkadaşlarınızdan sağlam bir destek alabilirsiniz. Sağlık konularında rahat bir dönem sizi bekliyor olacak. 17 Mart’tan sonra sağlık konularınız çok daha rahatlayacak. 27 Mart tarihinden sonra ise ikili ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerekecek ve adımlarınızı sağlam atmalısınız.
Mart ayı genelinde Balık burcunda çok fazla gezegen olacağından ay genelinde yardım alma şansınız oldukça fazla olacak. Önemli kişilerden ciddi destekler alaksınız. 17 Mart’tan sonra bu destek daha dar artacak.
Önceki dönemlerde iletişim konularında yaşadığınız sıkıntılar Mart 2014′te ciddi oranda azalacak. Aksayan iletişimsel konular düzene girecek. Size verilen sözlerde de ciddi bir gelişme yaşayacaksınız.
12 Mart-27 Mart tarihleri arasında ikili ilişkileriniz hareketlenecek. Mars’ın sert hareketinden dolayı bu dönemde ikili ilişkilerinizde gerginlik ve tartışmalardan uzak durmalısınız.
20 Mart tarihinden itibaren ikili ilişkileriniz çok daha aktif olacak.
Mart 2014′te Terazileri ve yükseleni Terazi olanları yayıncılık, eğitim ve seyahat gibi konularda olumlu gelişmeler bekliyor olacak. 17 Mart’tan sonra önemli ilişkilerinizi yapmalısınız. Parasal anlamda Mart 2014 boyunca çok dikkatli olmalısınız. Parasal konularda risk almaktan kaçınacağınız bir dönem olacak Mart 2014…
Mart 2014 boyunca Teraziler ve yükseleni terazi olanlar ciddi işlere adım atacak. Size yardım edecek insanlar Mart 22′sine kadar faydalanabilirsiniz. Dış menşeili projelerde de iyi bir gelişme yaşayacaksınız. Parasal konularda tehlikeli günler geçirebilirsiniz.

Başak Burcu Burç yorumları

Başak Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014′ün ilk dönemlerinde Başak burcunu ve yükseleni Başak olanlar ikili ilişkiler ve diğer insanlardan fayda ve destek anlamında güzel bir dönem yaşayacaksınız. 22 Mart’a kadar çok olumlu günler yaşayacaksınız. 22 Mart’tan sonra ise parasal konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Mart ayı boyunca başak burcu aşk ve ilişkiler konusunda olumlu etkiler görecek. Ortaklık yada anlaşma içinde olanlar için de güzel bir dönem olacak. 17 Mart tarihinden sonra ise aşk ve ilişki konularında çok daha iyi sonuçlar alacaksınız. 17 Mart-22 Mart arasında ortak proje ve ilişkiler konusunda imza atmanız tavsiye edilir.
12 Mart’tan itibaren ise alacak ve verecek gibi parasal konularda sıkıntılar başlayacak. Ortaklaşa ve alacak konularında mücadeleli bir dönem yaşayacaksınız. 27 Mart’ta bu mücadele en yüksek seviyeye ulaşacak.
Mart ayı genelinde Başak burcu ve yükseleni Başak olanları kariyer ve iş fırsatları bekliyor olacak. Prestij ve saygınlık kazanacağınız bir dönem olacak.
2014 Mart ayında Başak burcunu özellikle ilişkiler ve ortaklık konusunda güzel bir dönem bekliyor olacak. 22 Mart’a kadar olumlu geri dönüşler alabilecek, ikili ilişkilerde pozitif etkiler göreceksiniz.
Mart ayında başak burcunu ayrıca para anlamında yeni gelişmeler bekliyor olacak. 27 Mart’tan sonraki dönemlerde parasal konulara dikkat etmeniz gerekiyor.

Aslan burcu burç yorumları

Aslan Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014′ün ilk dönemlerinde Aslan burcunu ve yükseleni Aslan olanlar bu ayın özellikle ilk 12 gününde alacaklar konusunda dikkatli olmalısınız. Sonraki süreçlerde ise bu konuda biraz daha rahatlayacaksınız. 20 Mart sonrasında ise yurtdışına seyahat, turizm, yayıncılık gibi konularda olumlu etkiler göreceksiniz.
Alacak verecek ve ödemeler gibi parasal konularda Mart 2014’ün ilk günlerinde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Seyahat, uluslararası projeler, eğitim vs. gibi konularda ayın ilk dönemlerinde güzel gelişmeler olacak.
27-29 Mart 2014 tarihleri arasında dış menşeili işlerde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ev ve önemli tadilat işlerinde bu ay dikkatli olmalısınız.
Aslan burcunu ve yükseleni Aslan olanları Mart 2014’te parasal konularda biraz sıkıntılı günler bekliyor olacak. Mart ayı sonlarında ise biraz daha rahat ve huzurlu günler yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Burç Yorumları

Oğlak Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014′ün ilk dönemlerinde Oğlak burcunu ve yükseleni Oğlak olanlar bu ayın özellikle ilk 20 günlük sürecinde daha yakın çevrenizden destek alacaksınız. İletişim ve eğitim konularında olumlu gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Mart 2014’ün son dönemlerinde ise ev ve yerleşim, aile gibi konular önem kazanacak.
Mart ayının 22’sine kadar eğitim, iletişim konuları ön planda olacak. 17 Mart tarihine kadar eğitim ve yayıncılık konularında aktif olacaksınız. Yine 17-22 Mart tarihleri arasında maksimum fayda alacaıksınız.
Oğlak burcunu ve yükseleni Oğlak olanları Mart 2014’te ailevi gerginlikler yaşanabilir.
22 Mart’ta ise ailevi ve ev konuları ön planda olacak.
Mart ayı boyunca aslarınızdan destek göreceksiniz. Sağlık alanında ise iyi gelişmeler yaşayacaksınız. Mart 2014 boyunca sosyal çevrelerde duraklamalar yaşayabilirsiniz. 11 Mart’tan sonra iletişim alanlarında iyi adımlar atabilirsiniz.
Mart 2014’te Oğlak burcunu ve yükseleni Oğlak olanları akraba ve aileden destek dönemleri bekliyor. Ay sonunda özellikle 27 Mart’ta aile ve ilişkiler konusunda dikkat göstermelisiniz.

Koç burcu burç yorumları

Koç Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014′ün ilk dönemlerinde Koç burcunu ve yükseleni Koç olanlar tempolu ve hareketli bir dönem yaşayacak. Özellikle 12 Mart’tan itibaren bu etkileri ciddi anlamda yaşayacaksınız.
12 Mart’tan itibaren çok daha aktif ve dinamik bir süreç başlayacak. Enerjiniz yükselecek ve kendinizi kanıtlayabileceksiniz. Küçük kaza ve sakarlıklara dikkat etmelisiniz.
20 Mart’a kadar daha aktif ve etkin bir şekilde kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Yine 20 Mart’a kadar Koç burcunu ve yükseleni Koç olanların yönetme becerilerini ortaya koyabileceği gelişmeler yaşanacak.
22 Mart tarihinde ise ikili iliklilerde olumlu etkiler göreceksiniz. Bu dönemde sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız.
11 Mart tarihinden itibaren iç dünyanıza döneceksiniz ve olumlu adımlar atacaksınız.
17 Mart’tan itibaren iletişim konularındaki sıkıntılar azalacak.
26-27 Mart 2014’te ise evlilik ve ikili ilişkiler gibi konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Gerginliklere bu dönemde dikkat etmelisiniz.
Yakın çevre ilişkileri ve eğitim gibi konular Mart 2014’te olumlu etkiler olacak. Bu dönemde büyük kredi ve borçlara girmemelisiniz.
2014 Mart ayında Koç burcunu ve yükseleni Koç olanların özellikle 12 Mart öncesinde şartları kontrol etmek zor olacak. 20 Mart’tan sonra ise bu durum tersine çevrilecek. Önemli işlerinizi 20 Mart’tan sonraya getirmenizde fayda var.

Kova Burcu Burç Yorumları

Kova Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014′ün ilk dönemlerinde Kova burcunu ve yükseleni Kova olanlar parasal konularda önemli günler yaşayabilirsiniz. Mart 22’ye kadar olumlu etkiler parasal konularda görebilirsiniz. 20 Mart sonrasında iletişim konuları ve sözlü iletişim gibi konularda ciddi gelişmeler bekliyor olacak.
Mart ayı boyunca parasal konular Kova burcunu bekliyor olacak. 22 Mart’a kadar çok ciddi gelişmeler olacak.
17 Mart‘tan itibaren yeni yatırımlara girişmek daha doğru olacak.
12 Mart’tan itibaren yakın çevre ve kardeş ilişkilerine önem göstermeli, bu dönemde gerginliklerden uzak durmalısınız.
27 Mart sonrasında Kova burcunu ve yükseleni Kova olanları eğitim, yayıncılık, fikirsel konularda gerginlikler bekliyor olacak.
Aşk ve ilişkiler, sahne sanatları gibi konularda yaratıcı bir süreç yaşayacaksınız.
Mart 2014’te sabırlı olmanızda fayda var. Özellikle, iş ve kariyer gibi konularında göstereceğiniz sabrın faydası çok olacak. Çok büyük değişikliklere girmemekte fayda var.
Kova burcunu ve yükseleni Kova olanları Mart 2014’te parasal konular önemli bir yer tutuyor. 22 Mart’a kadar parasal konuları daha iyi idare edeceksiniz. 11 Mart sonrasında olumlu gelişmeler yaşayacak, 17 Mart’ta ise olumsuz gelişmeler ortadan kalkacak. Yakın ilişkiler konusunda tartışmalardan uzak durmalısınız.

Yay Burcu Burç Yorumları

Yay Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014′ün ilk dönemlerinde Yay burcunu ve yükseleni Yay olanlar 22 Mart’a kadar ev, aile ve yerleşim konuları ön planda olacak. Ailenizden destek alacağınız bir dönem olacak. Ay sonlarında ise aşk ve ilişkiler ile sanatsal konular ön planda olacak.
Ev , aile, yerleşim gibi konular 22 Mart’a kadar etkin görünüyor.
12 Mart sonrasında sportif aktivitelere yoğunlaşabilirsiniz. 27 Mart sonrasında ise bu aktivitelere dikkat etmelisiniz.
Mart 2014’te Yay burcunu ve yükseleni Yay olanları aşk ve evlilik gibi konularda ve de ortaklık konularında çok olumlu gelişmeler bekliyor olacak.
Yay ve yükseleni Yay olanlar Mart 2014’te özel hayatında rahat edeceği bir dönem olacak. Aileden destek alacağınız Mart 2014’te daha iyi dinleceksiniz. Sanatsal konularda kendinizi gösterebileceğiniz bir dönem olacak.

Haziran 2014 Burç Yorumları (Nuray Sayari)

Bir önceki yazımız olan Otomobil kampanyaları ve indirimli otomobiller başlıklı makalemizde Hangi otomobilde indirim var?, indirimdeki otomobiller ve Opel'in indirimli otomobilleri hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

2 Responses

  1. February 21, 2014

    […] Mart Ayı Burç Yorumları – 2014 […]

  2. March 1, 2014

    […] Mart Ayı Burç Yorumları – 2014 […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *