Mahsun Kırmızıgül’den Erdem Yener’e övgüler

Yapımcılığını Boyut Film’in üstlendiği ‘Çarşı Pazar’ın galası önceki akşam Özdilek Park AVM’de yapıldı.

Filmin başrol oyuncularından Erdem Yener, “Zurnanın zırt dediği yere     geliyoruz. Beş haftada çektik. Çok eğlenceli bir film oldu” dedi.
Erdem Yener’e övgüler yağdıran Kırmızıgül, “Erdem’in ‘Mucize’ye büyük katkısı oldu. Komedi unsurlarının ‘Mucize’de seyirciye geçmesini sağladı. Onun çıktığı her sahnede enerji yükseldi. Çok iyi bir  oyuncu” dedi.

‘Bu bir esnaf komedisi’

Mahsun Kırmızıgül’ün yapımcılığını üstlendiği ‘Çarşı Pazar’ filminin galası önceki akşam Özdilek Park AVM’de gerçekleşti. Gösterim öncesi tüm kadro, basına poz verdi.
Filmin başrol oyun- cusu Erdem Yener; “Zurnanın zırt dediği yere geliyoruz. Tokat’ta çektiğimiz filmimizi insanların beğenisine sunuyoruz.     Bu bir esnaf komedisidir” dedi ve ekledi:
“Esnaflar der ya; ‘Abla ben yemediğim malı satmıyorum’ diye, biz de gülmediğimiz malı beğeniye sunmuyoruz. +7 yaş sınırlamamız var ama küfür etmedik. Çok naif, tatlı bir Anadolu komedisi vaat ediyoruz.”

‘Esin Abla’yla aşk yaşıyoruz’

Filmin oyuncularından İlker Aksum, deneyimli oyuncu Esin Eden’e sarılarak “Biz Esin Abla’yla bu filmde aşk yaşıyoruz, eğleniyoruz. Büyük mutluluk yaşıyoruz” diyerek espri yaptı.

Bir önceki yazımız olan Deniz Seki'nin son durumu çok kötü! başlıklı makalemizde deniz seki ve deniz seki'nin son durumu hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. May 27, 2015

    […]  Mahsun Kırmızıgül’den Erdem Yener’e övgüler […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *