Lily Aldridge modellik hikayesini anlattı

Küçükken futbolcu olma hayalleri kuran ve bir erkek çocuğu gibi büyüyen Victoria’s Secret meleği Lily Aldridge, dünyanın en seksi kadınlarından birine dönüş hikayesini CADDE’ye anlattı.

Sanatçı bir baba, model bir anne ve ablayla yetişen 29 yaşındaki Lily Aldridge, sektöre yakın olmasına rağmen kendisi için bir spor kariyeri hayal etmiş.
O günlerden bugünlere nasıl geldiğini ise kendisi de bilmiyor…
“Zamanla evrim geçirdim ve modayla daha çok ilgilenmeye başladım” diyen model ekliyor: “İçimde bir yerlerde her zaman küçük bir erkek çocuğu olacak!”

Modellik kariyerinize nasıl başladığınızı anlatır mısınız?
Modellik yapmaya lisedeyken başladım. Ablam Saffron Aldridge, kariyerim boyunca örnek aldığım ve her adımını heyecanla takip ettiğim biriydi.

İlk Victoria’s Secret defilenize ne zaman çıktınız?
İlk defileme 2009’da çıktım. Ve bu hayatımın sonuna kadar kariyerimdeki en heyecanlı an olacak! Bir model için dünyada bundan daha büyük bir şov yok; bunun parçası olmak çok gurur verici.

Bugüne kadar katıldığınız Victoria’s Secret defilelerinden en unutulmaz olanı hangisiydi?
Tabii ki de katıldığım ilk Victoria’s Secret defilesi benim için en unutulmaz olanı. Kariyerimdeki en önemli anlardan biriydi benim için…

Tarzınıza en iyi uyduğunu düşündüğünüz Victoria’s Secret koleksiyonu hangisi?
Body by Victoria’ya bayılıyorum! Çok rahat ve günlük kullanım için muhteşem… Ayrıca Very Sexy de favorilerim arasında, bence o da harika.

Defile öncesinde uygulandığınız özel bir güzellik sırrınız var mı?
Spor yaparım ve erken yatarım. Benim için en önemlisi iyi bir uyku çekmek.

Daha önce Türkiye’ye geldiniz mi?
Maalesef bugüne kadar Türkiye’ye hiç gelmedim ama umuyorum ki, en kısa zamanda gelmek için bir fırsatım olur. Daha önce Türkiye’ye gelen arkadaşlarım, dünyadaki en güzel plajların burada olduğunu söylüyor. Gelmek için sabırsızlanıyorum…

Bir önceki yazımız olan Dünyanın en güçlü adamı: Brian Shaw başlıklı makalemizde Brian Shaw ve Dünyanın en güçlü adamı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *