Lenovo X1 Carbon Touch özellikleri

IBM’in Think-Pad serisinin mirasını çok iyi kullanan Lenovo X1 Carbon Touch serisiyle dokunmatik ekranla Windows 8’in iyi bir uyumunu yakalıyor.

ThinkPad serisinin en önemli özelliği parmaklarla harika bir ergonomi yakalayan tuş takımı burada da harika bir iş yapıyor. ThinkPad serisi bilgisayarların dış yüzeyinde kullanılan malzeme, HTC’nin Windows serisi ve One X serisi telefonlarında da kullanılıyor. Üstelik aleminyum malzeme kullanımının öncüsü MacBook Pro ürünlerde olan yüzeyin fazla ısınma derdi ThinkPad’lerde yok.

Ayrıca gürültüsüz çalışma özelliği ThinkPad’leri rakiplerinden ayıran en önemli özellik. ThinkPad Windows serisi ürünlerde en dayanıklı ve en özgün tasarıma sahip ürünlerin başında geliyor. Dokunmatik ekranıyla ThinkPad X1 Carbon Touch, 14 inç ekrana sahip ve 35 dakikada yüzde 80 şarj oluyor. Core i7 Intel işlemci ve solid state sürücü performans ve hız açısından video ve fotoğraf işiyle uğraşanların işini kolaylaştırıyor. 8 GB bellek de yine performans isteyenler için kaçınılmaz.

Bir önceki yazımız olan Steve Jobs'un hayatı hakkında her şey başlıklı makalemizde apple, Macintosh ve steve JOBS hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *