Lauren O’Connell – Quitters albüm eleştirisi

Öyle gencecik yaşına başına bakılmaksızın üstüne hürmet edilmesi gereken bir isim Lauren O’Connell. Şimdiye kadar yaşamında birbirinden başarılı üç albüm çıkaran sanatçı tipik bir şarkı/şarkı yazarı furyasından gelmiş gibi gözükmekte ancak indie folk, americana ve geleneksel olmayan country tınılarını sentezlemekte o kadar başarılı ki sanırsınız üzerinde on yıllarını vermiş ve büyük bir birikimle bunu insanlarla paylaşıyor.

Quitters’ın müzikal fikirleri indie folk’tan americana’ya dek uzanıyor ve pop tınılarını da bestelerine sızdırmayı iyi beceriyor.

Vokal açısından kulaklarda oldukça iyi tınlıyor ve çok tecrübeli bir portre çiziyor. Depresif başlayıp öyle devam eden Things All Alright, western/country etkili Maybe True Stories yanında kulaklarda bir Joni Mitchell şarkısıymış gibi tınlayan The Same Things, I Will Burn You Down, I Belong To You gibi üst düzey besteleri olan gayet düzgün bir albüm Quitters.

Çok çeşitli enstrümanı çalabilen kapasiteye sahip olan O’Connell’in bu albümünü Wilco severlere de rahatlıkla önerebiliriz.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *