Kutsi’nin sinema filmi: Zilin Sesi

Şarkıcı Kutsi’nin ilk sinema filmi ‘Zilin Sesi‘ yakında vizyonda olacak.

Kutsi, filmde başrolü; son dönemin gözde oyuncusu Wilma Elles’le paylaşıyor. Filmde ‘Tarkan’ adlı fizik öğretmenini canlandıran Kutsi, sevenlerini hem şaşırtmaya hem de güldürmeye hazırlanıyor. Kutsi, “İlk sinema filmim olduğu için çok heyecanlıyım. ‘Zilin Sesi’ yakında vizyonda olacak. Ben de merakla bekliyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

Filmin oyuncu kadrosunda Kutsi ve Wilma Elles’in yanı sıra Kemal Kuruçay, Ayhan Kavas, Esin Gündoğdu, Hakan Salınmış, Barbaros Şansal, Merve Erdoğan gibi isimlere Sümer Tilmaç, Zihni Göktay ve Ani İpekkaya gibi usta isimler de eşlik ediyor.

Filmin sürpriz ismi ise Kick Boks Dünya Şampiyonu Badr Hari, dünyaca ünlü sporcu kick bokstaki hünerlerini beyaz perdede sergiliyor. Çekimlerinin Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde gerçekleştiği filmde, lisenin amatör öğrencileri de profesyonel olarak yer alıyor. Yapımcılığını Murat Özteke’nin yönetmenliğini Levent Demirkale’nin üstlendiği romantik komedi tadındaki “Zilin Sesi” nin görüntü yönetmeni Eyüp Boz, senaryo ise Haluk Özenç’e ait.

Bir önceki yazımız olan Mucize filmindeki öğretmen Talat Bulut başlıklı makalemizde Mahir, mucize filmindeki öğretmen ve Talat Bulut hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *