Kurtlar Vadisi Pusu 235. bölüm fragmanı – izle

Kurtlar Vadisi Pusu 235. bölüm ile Kanal D ekranlarına geliyor.

Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu, 6 Kasım 2014 akşamı saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak. 236. bölümün bu hafta yayınlanmayacağı Kurtlar Vadisi Pusu için herhangi bir açıklama da yapılmadı.

Kurtlar Vadisi 235. bölümde neler olacağını merak ediyorsanız aşağıdaki Kurtlar Vadisi Pusu 235. bölüm fragmanını izlemeniz tavsiye edilir.

KURTLAR VADİSİ PUSU 235. BÖLÜM ÖZETİ:
Her hafta milyonların ekran başına kilitleyen fenomen dizi “Kurtlar Vadisi Pusu”, yeni bölümünde de aksiyona ara vermeden devam ediyor. Polat Alemdar, çizdiği yol haritasında ne pahasına olursa olsun devam etmekte kararlıdır. Fakat bu kez rakipleri kıskacı git gide daraltmaktadır.

Merkez üssüne yapılan saldırının yankıları dinmeden tüm dünyaya servis edilen haberler, Polat ve ekibini zor durumda bırakır. Cahit, bir yandan planlarını gerçekleştirmek için çabalarken diğer yandan Safiye ile ilgili önemli bir sürprizle karşı karşıya gelir. Korkusuz bir Kosovalı askere sahip olduklarını düşünen Şedid’e karşı Akif kimliğini gizli tutabilecek midir? Zehirle mücadele eden Pusat’ın planı, kimin ölümüne sebep olacaktır? Tilki Andrei nasıl bir aksiyonun içinde yer alacak?

Bir önceki yazımız olan Hazal Hıdır ve Hadise'den muhteşem düet başlıklı makalemizde Christina Aguilera, hadise ve hadise düet hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. November 12, 2014

    […] Kurtlar Vadisi Pusu 235. bölüm fragmanı – izle […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *