NetGazetesi.NET / Magazin / Kurt Seyit ve Şura nerede çekiliyor?

Kurt Seyit ve Şura nerede çekiliyor?

Kıvanç Tatlıtuğ ile Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünü paylaştığı ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisinin çekimleri Rusya’nın St. Petersburg kentinde devam ediyor. Son olarak Kurt Seyit ve Şura’nın balo sahneleri, Rusya’nın en görkemli saraylarından biri olan Marble Palace’da gerçekleşti.

‘16 saat çalışıyorlar’
Eksi 21 dereceye rağmen çekimlerine büyük bir disiplinle devam edilen diziye Rus basını da büyük ilgi gösterdi. ‘Rusya’nın Sesi’nde ‘İmparatorluk yıkıntıları üzerinde vals’ başlığıyla kullanılan haberde dizi seti ve çalışanları konu edildi. Kıvanç Tatlıtuğ’un sette çekilen fotoğrafıyla yayımlanan haberde, set ekibinde yer alan bir Rus çalışanının set hakkında görüşlerine verildi. İsmi açıklanmayan set çalışanı, set ekibinin gizlilik anlaşması imzaladığını söyleyerek “Türk çekim ekibi kendini tamamen işine adıyor. Olağanüstü çalışkan insanlar. Biz 12 saatlik çekim gününe alışığız, Türk konuklarımız ise 16 saat çalışıyor” dedi.
Rus set çalışan, “Çalışmamız öyle bir ayarlandıki her bir görevi iki kişi yürütüyor. Örneğin, biri Türk diğeri Rus iki yönetmenimiz var. Biri Türk, diğeri Rus iki film seti yöneticisi var” diye konuştu.

‘İri yapılı kızlar üzülüyor’
Haberde dizide kullanılan aksesuarların Türkiye’den getirildiğine dikkat çekilerek “Türk ekibi takma saçtan takıya her şeyi Türkiye’den getirdi. Bu yüzden kadın giysilerinin çoğu ince yapılı kadınlar için. Diziye katılamayan iri yapılı kızlarımız üzülüyor” denildi.

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers