Kültür ve lezzet yolculukları

Gezgin Damaklar Sehayat Acentası, damak tadına düşkün gezginleri her hafta sonu kültür ve lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

3 gün 2 gecelik yapılan seyahatlere, tek seferde en fazla 20 kişi katılabiliyor. Turlarda hem kültürel ve tarihi mekanlar geziliyor, hem de yörenin kendine has lezzetleri tadılıyor. Gezgin Damaklar’ın cuma günleri başlayıp pazar günü sona eren hafta sonu turları şöyle:

1- Hayal Ötesi Batı Karadeniz: Kastamonu, İnebolu, Cide, Çakraz, Amasra ve Safranbolu’yu kapsayan Batı Karadeniz turunun, yemekler dahil, iki kişilik odada kişi başı fiyatı 570 TL.

2- Liman Köyleri ve Edirne: Yalıköy, Kıyıköy, İğneada, Dupnisa Mağarası ve Edirne’nin gezileceği turun, yemekler
dahil, iki kişilik odada kişi başı fiyatı 540 TL.

3- Tanrıçalar Dağı’nda Tatlı Bir Macera: Bol oksijenli Kazdağları’nın köyleri ve çevresi Jeep Safari’yle gezilirken yöre lezzetleri de tadılacak. Turun yemekler dahil, iki kişilik odada kişi başı fiyatı 720 TL.

4- Çeşme-Alaçatı Günleri: İzmir, Kuşadası, Şirince, Çeşme ve Alaçatı’yı kapsayan turun, yemekler dahil iki kişilik odada kişi başı fiyatı 855 TL.

5- Balık, Şarap ve Dahası Bozcaada-Kaz Dağları: Bozcaada, Akçay, Kaz Dağları, Assos ve Truva’dan oluşan turun, yemekler dahil iki kişilik odada kişi başı fiyatı 675 TL.

Gezgin Damaklar’ın tüm tur programına www.gezgindamaklar.com adresinden ulaşabilirsiniz. Tel: 0 212 240 80 80

Bir önceki yazımız olan Alışveriş terapisi diye bir şey yok! başlıklı makalemizde alışveriş, alışveriş mutlu eder mi ve alışverişin insana verdiği mutluluk hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *