Kova Burcu 2016 Burç Yorumu (Nuray Sayarı 2016 yılı Kova burç yorumları)

Nuray Sayarı 2016 yılı Kova burcu burç yorumları ile karşınızdayız. Kova burcu için 2016 yılı nasıl geçecek, Kova burcunun 2016 yılında aşk hayatı nasıl sorularının yanıtı da bu yazımızda yer alıyor…

Nuray Sayarı Kova 2016 burç yorumlarına geçmeden önce tüm 2016 yılı burç yorumlarını videolu bir şekilde izlemek için aşağıdaki haberimize davet ediyoruz sizi.

2016 yılı burç yorumları (Videolu ve yazılı 2016 burç yorumları)

İşte ünlü astrolog Nuray Sayarı’nın yazdığı 2016 yılı Kova burcu burç yorumları

Kova Burcu 2016 Burç Yorumu (Nuray Sayarı 2016 yılı Kova burç yorumları)

2016 yılında, Kova burçları aşka karşı kapalı olacak. Lakin bu, kısmetsiz oldukları için değil, aksine kendilerini kapadıkları için olacak. İlginç bir biçimde, kendi halinizde kalmak istiyorsunuz. İlişkisi olmayan Kovalar, kendilerine edilen teklifleri değerlendirmeyecekler.

İlişkisi olan kovalar ise ilişki içinde yalnızlaşmak isteyebilirler. Bu durum, karşı taraf tarafından yanlış anlaşılırsa ayrılma noktasına gelme ihtimalleri bile oldukça yüksek olacak. Tavsiyemiz, kendi halinizde kalmak isterken, karşı tarafı dışlayan bir tavır sergilememeniz.

Genelde keyfi harcamalar yaptığınız bir yıl olacak. Aslında ekonomik durumunuz, bu harcamalar yüzünden sarsıntıya uğramayacak. Fakat ani gelişmelere hazırlık olmak için, para harcarken biraz daha tedbirli olmanızı tavsiye ederiz. Uzun zamandır devam eden sağlık problemleri olan Kovalar, nihayet hastalılarını defediyorlar. Bunun dışında, küçük hastalıkları dikkate almıyor ve hayatınızın ana meselesi haline getirmiyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *