Köstebekgiller’in sinema filmi geliyor

Çocuk izleyicilerin yakından takip ettikleri, Türkiye’nin gerçek ve animasyon karakterlerinin bir arada olduğu ilk dizisi ‘Köstebekgiller’, ‘Perili Orman’ adıyla bu kez de sinema filmi olarak seyirciyle buluşuyor.

Yapımcılığını Arzum Film Animasyon’un üstlendiği, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın yaptığı ‘Köstebekgiller’ Perili Orman’ın galası önceki akşam Özdilek Park’ta gerçekleşti.Filmin başrollerinde İnci Türkay, Ruhi Sarı, Reyhan Asena Keskinci, Yiğit Ege Yazar, Anıl İlter, Gül Onat ve Kayhan Yıldızoğlu’na animasyon karakterler ‘Boyo’, ‘Süslü’, ‘Kösteban’, ‘Köstepem’ ve ‘Köstosun’ eşlik ettiği yapımda canlı maskotlar salonda gezerlerken ortaya renkli görüntüler çıktı. Galaya aralarında Zuhal Topal, Meral Kaplan, Betül Demir ve Sinan Özen’in de aralarında bulunduğu ünlü isimler katıldı. Film ekibi gala öncesi basın mensuplarına toplu fotoğraf verdikten sonra röportaj veririlerken kendilerinin çekimler sırasında çok eğlendiklerini belirtip “Çocuklarıda eğlendirebilirsek çok güzel olacak. Umarım eğlenirler” dileklerinde bulundular.
Erken doğum riski var
Galaya destek için katılan karnı burnunda 8 aylık hamile sunucu ve oyuncu Meral Kaplan, “Doğum tarihi yaklaştıkta heyacanlanıyorum” dedi. Erken doğum riski taşıdığını belirten Kaplan, “Doktor bey beni görürse mahvedecek. Dinlenmem gerekiyor. Ama çok sıkıldım, evde yatmamaktan. Filmin yönetmeni Mustafa Kotan, benim 10 senelik arkadaşım. Yeğenlerimle gelmek istedim. Doğurmadan eve gidicem inşallah” diyerek espride yaptı.

Bir önceki yazımız olan Beyaz artık oyunculuk yapmayacak başlıklı makalemizde Beyazıt Öztürk ve beyazıt öztürk dizi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *