Kıvanç Tatlıtuğ’un eski sevgilisinden ‘ayı’ benzetmesi!

Kıvanç Tatlıtuğ‘un eski sevgilisi sosyetik güzel İdil Fırat, Türk erkeklerini ayıya benzetince tartışma çıktı.

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ‘la yaşadığı aşkla tanınan ve adı son dönemde önce Arda Turan’la anılan İdil Fırat‘ın Instagram’da yaptığı paylaşım olay yarattı.

Adının son dönemde Arda Turan ve Çağatay Ulusoy’la anılması nedeniyle babası Önder Fırat’ın tepkisini çeken Fırat, Arda Turan’ın İstanbul’a geldiği hafta Monaco’ya tatile gitti.

Tatilden fotoğraflar paylaşan Fırat, önceki gece yaptığı paylaşımla tepki çekti. “Türkiye’de güzel kızlar ve sevgilileri” yazılı, ayıyla dans eden sarışın bir kadının fotoğrafını “Sözüm tabii ki meclisten dışarı” notuyla Instagram’dan yayınlayan Fırat’a bir takipçisi “Ayılar sana denk gelmişse bu senin seçiciliğin” mesajını attı. Fırat’a hak verip “Maalesef doğru. Fakat anlayamadığım madem kızlar da bunun farkında neden hâlâ ayıda ısrar edilir. Bence kadınlar ayıları seviyor”, “Doğru tespit” ve “Para kızlarımızı bozuyor” yazanlar da oldu.

 

Bir önceki yazımız olan Kara Ekmek dizisi hangi gün yayınlanacak? başlıklı makalemizde Kara Ekmek, kara ekmek hangi gün yayınlanacak ve kara ekmek yayın günü hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *