Kıvanç Tatlıtuğ Vikings dizisinde oynayacak

Kıvanç Tatlıtuğ, ‘Vikings’ dizisinin üçüncü sezonunda iki bölüm konuk oyunculuk yapmak için ABD’ye gidecek.

Son olarak Farah Zeynep Abdullah’la başrolünü oynadığı ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisi yayından kalkan Kıvanç Tatlıtuğ, ‘Vikings‘ (Vikingler) dizisinde konuk oyuncu olarak kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Kanada-İrlanda-İngiltere yapımı olan, Türkiye’de de CNBC-e’de yayınlanan’Vikings‘ dizisinde iki bölüm oynayacak Tatlıtuğ, önümüzdeki ay çekimler için Amerika’ya gidecek.

* Hollywood’da oyunculuk eğitimi almak ve İngilizcesini geliştirmek için Amerika’ya gideceği konuşulan oyuncu, dizideki karakterinin devamlılığını sürdürmek için yoğun bir şekilde görüşmelere devam ediyor. Tatlıtuğ’un Fransız yapımcı arkadaşının ön ayak olduğu bu proje için harıl harıl rolünü çalıştığı ve Amerika’da ev aradığı öğrenildi. Oyuncu projeyi ve rolünü yakınlarından bile sır gibi saklıyor.

Vikings’in konusu:
8’inci yüzyıl İskandinavya’sında geçen dizi, basit bir çiftçiyken cesur bir savaşçıya dönüşen Ragnar Lothbrok ve ailesinin öyküsünü ekranlara taşıyor. Savaş Tanrısı Odin’in soyundan geldiğine inanılan Ragnor’un acımasız ve korkusuz adamlarıyla birlikte denizlerle olan imtihanını seyrederken; savaşçı ve tüccar bir kavim olan Vikingler’in çok az işlenmiş ilgi çekici kültürü ekrana geliyor. Tarihi bir drama olarak nitelendirilebilecek dizinin hikayesi, gerçek Avrupa efsanelerine ve tarihsel figürlere dayanıyor.

CNBC-e’nin yeni dizisi: Vikings

CADDE

Bir önceki yazımız olan Nebahat Çehre röportajda Yılmaz Güney'i anlattı başlıklı makalemizde Nebahat Çehre, Nebahat Çehre röportaj ve nebahat çehre yılmaz güney aşkı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *