Kıvanç Tatlıtuğ Türkiye’yi terk ediyor!

Rol aldığı son projede hayal kırıklığı yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ’dan radikal karar.

Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz yaz uzun bir tatil geçirdiği Amerika’ya yerleşmeyi planlıyor. Magazin camiasının en çok aranan yüzlerinden Kıvanç Tatlıtuğ, oynadığı dizinin bitmesiyle birlikte hayatı ve kariyeriyle ilgili önemli bir karar aldı. Amerika’ya yerleşmeyi planlayan Kıvanç Tatlıtuğ‘un Los Angeles’da yeni bir hayata başlayacağı öğrenildi. Hollywood’da oyunculuk eğitimi almak ve İngilizcesini geliştirmek isteyen ünlü oyuncu, aldığı radikal kararı çok yakında hayata geçirecek.

RUSSELL CROWE’DAN ÖVGÜ ALMIŞTI
Uzun bir süre dizilerde yer almayı düşünmeyen Kıvanç Tatlıtuğ, sadece anlaşmalı olduğu bankanın reklam filmlerinin çekimleri için Türkiye’ye gelecek. Ünlü oyuncunun bu kararı almasındaki en büyük etkenin geçtiğimiz yaz Amerika’da uzun bir tatil yapmış olması gösteriliyor. Ülkeyi çok seven ve Amerikalı yapımcılarla temasları da olan Kıvanç Tatlıtuğ, Oscar’lı aktör Russell Crowe’dan da oyunculuğuyla ilgili övgü almıştı. Crowe, film çekimi için Türkiye’ye geldiğinde görüştüğü Kıvanç Tatlıtuğ için “Hollywood’da oynar” demişti.

Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ’a gelin oluyor!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in Etiler turu

 

Bir önceki yazımız olan Murat Boz saçı bozulmasın diye... başlıklı makalemizde etiler ve murat boz hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *