Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer’i yüzüğünde taşıyor

Adem Terzi’nin nikah şahidi olan Kıvanç Tatlıtuğ’un yüzüğü dikkat çekti. Oyuncu, sevgilisi Başak Dizer’in isminin baş harfini parmağında taşıyor.

Ünlü isimlerin kuaförü Adem Terzi, bir süredir birlikte olduğu Ayşe Yıldız’la önceki gün dünya evine girdi. Çiftin nikah şahitliğini Kıvanç Tatlıtuğ, Ahmet Kural ve Kerem Çatay yaptı.

Tatlıtuğ, “Bu güzel başlangıçta arkadaşımızı yalnız bırakmak istemedik” dedi. Kıvanç Tatlıtuğ’un parmağındaki sevgilisi Başak Dizer’in baş harfinin bulunduğu sarı altın işlemeli yüzük ise dikkat çekti. Çiftin, yüzüğü Fransa tatillerinde 10 bin TL’ye aldığı öğrenildi.

Yaptığı esprilerle salondakileri kahkahaya boğan Ahmet Kural, “Benim üçüncü şahitliğim ama henüz Murat’ın hiç yok” sözleriyle arkadaşı Murat Cemcir’e takıldı. “İnsanın kuaförü evlenince kendi saçlarını kendisinin yapmak zorunda kaldığını fark ettim” diyen Kural, Adem Terzi için “Sinemaya fön veren adam” benzetmesini yaptı. Kuaför koltuğundaki konuşmalara da değinen Kural, “Biz o koltukta dedikodu, gıybet hepsini konuşuyoruz” diyerek güldürdü.

Kıvanç Tatlıtuğ Vikings dizisinde oynayacak

 Kerem Bursin, Kıvanç Tatlıtuğ’u işsiz bıraktı!

 Kıvanç Tatlıtuğ’un eski sevgilisinden ‘ayı’ benzetmesi!

 

Bir önceki yazımız olan Nurgül Yeşilçay beleşçi çıktı! başlıklı makalemizde Nurgül Yeşilçay hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *