Kılıçdaroğlu’nun internet sitesi açıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kişisel internet sitesi dün yayın hayatına başladı. Ali Arif Özeybek yönetiminde hazırlanan Kılıçdaroğlu’nun bireysel internet sitesi dün yayın hayatına başladı. Sitede, Kılıçdaroğlu’nun daha önce hiç yayınlanmamış öğrencilik ve askerlik yıllarına ait fotoğraflarına da yer verildi. Kılıçdaroğlu, izlediği filmlerden okuduğu kitaplara kadar her detayın bulunduğu siteye yeni yıl mesajını koydu. Kılıçdaroğlu, mesajında özetle şunları kaydetti: “2013 yılı demokrasi tarihimize altın harflerle geçecek bir sivil harekete sahne oldu. Gezi olaylarında Türkiye’nin umudu, geleceğimizin güvencesi, cesur ve bilge gençlik meydanlara indi, anneleri babaları komşuları da meydanlardaydı. Ben kendi adıma bu rüzgardan umutluyum. Yeni yılda, yeni bir rüyayı gerçekleştireceğiz. Ayakları yere basan gerçekçi planlar yapacak, bu planları gerçekleştirmek için her zamankinden daha çok çalışacağız.”

‘Mutlu bir Türkiye hayal ediyorum’
Sitenin “Gündeme Dair” bölümünde “Mutlu bir Türkiye hayal ediyorum” başlığıyla gençlere seslenen Kılıçdaroğlu, “Hepimiz, içimizde bir hayali besliyoruz. Hepimizin hedefleri, beklentileri, korkuları, farklı olsa da ortak bir duyguda buluşuyoruz: Güvenli bir gelecek. İşte bu hayalin gerçek olması için siyaset yapıyorum. Çok değerli gençler, kıymetli vatandaşlarım, benim hayalim sizlerle gerçek olabilir. O gün geldiğinde, ben, yanınızda olacağım. Gelin bu yeni siyaset anlayışında birlikte olalım. Değişimi birlikte yönetelim” ifadesini kullandı.
Kılıçdaroğlu, “Geleceğe Dair” bölümünde ise “Değişim rüzgârının başrol oyuncuları sizlersiniz” diyerek vatandaşlara seslenen Kılıçdaroğlu, “Gelin bu yeni siyaset anlayışında birlikte olalım. Değişimi birlikte yönetelim” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bekir Bozdağ'dan çarpıcı karar başlıklı makalemizde Adalet Bakanı, Adli Kolluk Yönetmeliği ve bekir bozdağ hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *