KC&CC’de heyecan başladı

Kemer Golf & Country Club bu hafta sonu kulüp içi yarışmalar kapsamında KG & CC Kupası’na ev sahipliği yapıyor. Yarışma, 23-24-25 Ağustos’ta düzenlenecek 2013 Engel Atlama Türkiye Şampiyonası’na hazırlık olarak kabul ediliyor

Kemer Golf & Country Club Atlı Spor Kulübü, Türkiye’de binicilik sporunun geniş kitlelere tanıtılması ve gelişmesi açısından Türkiye Binicilik Federasyonu yarışma takvimi dışında kulüp içi turnuvalar da düzenliyor.
Ülkemizde bu alanda düzenlenen profesyonel karşılaşmaların çoğalmasına destek sağlamayı amaçlayan bu etkinlikler, gelecek vaat eden yeni yeteneklerin kendilerini göstermelerine olanak tanıyor.
Kemer Golf & Country Club, bu hafta sonu kulüp içi yarışmalar kapsamında Kemer Golf & Country Club Kupası’na ev sahipliği yapıyor. Pony hariç her kategoriye açık olan yarışma, 23-24-25 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek 2013 Engel Atlama Türkiye Şampiyonası’na hazırlık olarak da kabul ediliyor.
KG&CC Kupası’nın basın sponsorluklarını Milliyet ve Vatan gazeteleriyle Radyo D, sağlık sponsorluğunu Liv Hospital üstleniyor.

2013 Engel Atlama Türkiye Şampiyonası
Kemer Golf & Country Club’da 23-24-25 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek 2013 Engel Atlama Türkiye Şampiyonası, üç gün boyunca heyecanlı yarışmalara sahne olacak.
Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından her yıl “Özel Unvan Yarışmaları” adı altında düzenlenen Engel Atlama Türkiye Şampiyonası’nda, üç günde toplam 15 yarışma koşulacak. Her gün beş yarışmanın olacağı etkinlikte yarışlar, saat 09.30’da başlayıp ilerleyen saatlere kadar sürecek.
Binicilik dünyasının yoğun ilgi gösterdiği şampiyonada, yıldızlar, gençler, genç yetişkinler ve ustalar kategorilerinde yarışmalar gerçekleştirilecek. Şampiyonada ilk sekizde yer alacak biniciler, 5-7 Eylül tarihlerinde yine Kemer Golf & Country Club’da düzenlenecek Balkan Engel Atlama Şampiyonası’nda milli takım ve ferdi sporcu kadrolarında yer alma hakkını elde edecek.
2013 Engel Atlama Türkiye Şampiyonası’nın co-sponsorluğunu Mazda, yarışma sponsorluğunu U.S Polo Assn., medya sponsorluklarını Milliyet ve Vatan gazeteleriyle Radyo D, sağlık sponsorluğunu da Liv Hospital üstleniyor.

 

Bir önceki yazımız olan Gezi, İstanbul’un akciğeri olacaktı başlıklı makalemizde atlas dergisi, atlas tarih dergisi ve eski gezi parkı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *