Kertenkele’de gelinlik sahnesi senaryoyu değiştirdi!

ATV’nin sevilen dizisi ‘Kertenkele’nin yarın akşam ekrana gelecek olan 20’nci bölümünün Belgrad ormanında yapılan çekimlerinde, Sera Tokdemir’in oynadığı ‘Zehra’ karakterinin gelinliği yırtılınca, senaryo değiştirildi.

Gelinlikle ormanda koşan Sera Tokdemir’in çekimlerde yaşadığı zor anların imdadına dizinin senaristleri yetişti. Timur Acar’la ormandaki kaçış sahnesi çekimlerinde gelinlikle koşan Tokdemir’in duvağının ağaçlara ve çalılara takılarak yırtılması sonucunda zor anlar yaşandı.

Senaryo gereği peşlerindeki büyük bir tehlikeden dolayı kaçmak zorunda kalan ikiliden Sera Tokdemir’in, giydiği gelinliğin yırtılınca çekimler aksadı. Sahnenin yarım kalması üzerine senaristlerde senaryoyu değiştirerek, çekimlere devam edildi.

Timur Acar’ın gelinliği yırtma sahnesi ve ardından seyirciyi bekleyen büyük bir sürpriz sahne eklenerek dizinin çekimleri tamamlandı.

Bir önceki yazımız olan Erol Büyükburç neden ve nasıl öldü? başlıklı makalemizde erol büyükburç, erol büyükburç nasıl öldü ve erol büyükburç neden öldü hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *