Kerem Bursin ve Şükrü Özyıldız Şeref Meselesi’ni anlattı

Şeref Meselesi’ dizisinin oyuncuları Kerem Bürsin ve Şükrü Özyıldız, rollerinin hakkını vermek için sıkı çalışıyor. Bürsin, zeybek ve at binme dersleri aldı, Özyıldız ise avukatlık mesleğini yakından inceledi

23 Kasım’da ilk bölümüyle Kanal D’de ekrana gelecek ‘Şeref Meselesi’; Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen ve Şükran Ovalı gibi genç yetenekleri bir araya getirdi. Dizide iki kardeşi canlandıran Bürsin ve Özyıldız, çekimlere aylar öncesinden başladı…
Kerem Bürsin, ‘Yiğit Kılıç’ karakteri için saç ve sakalını uzattı. Sıvı diyeti yapan oyuncu; kafes dövüşü, boks ve koşuyla yedi kilo verdi. Yaz tatilini Amerika’da geçiren oyuncu, Teksas’ta at binme dersleri aldı.

Avukat ‘Emir Kılıç’ı oynayan Şükrü Özyıldız ise meslek üzerine araştırmalar yaptı, tiyatro oyunları ve filmler seyredip, oyuncu koçuyla birlikte çalıştı.
‘ŞEREF MESELESi’NE GERi SAYIM

İlk bölümü 23 Kasım’da yayınlanacak olan ‘Şeref Meselesi’ dizisi, tanıtımıyla şimdiden büyük merak uyandırdı

Şeref Meselesi’nde kimler oynuyor?

Kanal D’nin, başrollerini Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen ve Şükran Ovalı’nın paylaştığı yeni dizisi ‘Şeref Meselesi’ ekrana gelmek için gün sayıyor. 23 Kasım’da izleyici ile buluşacak olan dizinin çekimleri devam ederken, oyuncular rolleri gereği, at binmeden zeybek oynamaya kadar birçok alanda eğitim aldılar.

TEKSAS’TA BiNiCiLiK DERSLERi

Dizide, ‘Yiğit’ ve ‘Emir’ adlı iki kardeşi canlandıran Kerem Bürsin ve Şükrü Özyıldız, ilk bölümde yer alan zeybek oynama sahnesi için 8 saat özel eğitim aldılar. Kerem Bürsin dizide canlandırdığı ‘Yiğit Kılıç’ karakteri için yaz aylarından itibaren özel çalışmalar yaptı. İlk olarak protein ile özel sıvı diyeti yapan oyuncu; kafes dövüşü, boks ve koşu ile 7 kilo verdi.
Bunun yanı sıra imajını da tazeleyen Bürsin, saçını ve sakalını uzattı. Bürsin, senaryoda yer alan at binme sahneleri için de yaz tatilinde gittiği Teksas’ta özel dersler aldı. Şükrü Özyıldız ise rolüne daha çok psikolojik olarak hazırlandı. Avukatlık mesleği üzerine araştırmalar yapan oyuncu, konu ile ilgili birçok film izledi.

Şükrü Özyıldız’dan Özcan Deniz yorumu

Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız ve Yasemin Allen aynı dizide

Bir önceki yazımız olan Mubarhack TİM ayrılığı bildi! başlıklı makalemizde ata demirer, mubarhack tim ve Özge Borak hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

2 Responses

  1. November 13, 2014

    […] Kerem Bursün ve Şükrü Özyıldız Şeref Meselesi’ni anlattı […]

  2. November 15, 2014

    […] Kerem Bursin ve Şükrü Özyıldız Şeref Meselesi’ni anlattı […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *