Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız ve Yasemin Allen aynı dizide

Kanal D’nin 27 Temmuz’da final yapacak olan gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” ekibi, şimdiden yeni yılın flaş projesini hazırlamaya başladı.

Dizinin başrol oyuncusu Kerem Bürsin, İtalyan formatlı yeni projenin de jönünü oynayacak. Kerem Bürsin’in kardeşini ise geçen yıl “Benim Hala Umudum Var” dizisiyle genç kızların yeni gözdesi olan Şükrü Özyıldız canlandıracak.

YASEMİN ALLEN DA KADRODA

İki kardeşin arasında kalan başrol kadın oyuncusu rolüne ise Suna Yıldızoğlu’nun kendi izinden giden kızı Yasemin Allen hayat verecek. Özcan Deniz’in “Su ve Ateş” filmi ve “Merhamet” dizisinin ardından reklamların da aranılan yüzü olan Allen, son olarak Şahan Gökbakar’la TTNet reklamlarında kamera karşısına geçiyor. Allen, Özyıldız ve Bürsin’le oynayacağı proje için Kanal D İç Yapımlar’la geçen günlerde el sıkıştı.

Bir önceki yazımız olan Pınar Altuğ Bodrum'da böyle güneşlendi başlıklı makalemizde H2O, kurtlar vadisi pusu atv ve Pınar Altuğ hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. February 8, 2015

    […]  Şükrü Özyıldız ‘Sevimli Tehlikeli’ye bayıldı! Kerem Bursin ve Şükrü Özyıldız Şeref Meselesi’ni anlattı Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız ve Yasemin Allen aynı dizide […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *