Kemer’de Balkan rüzgârı

Binicilik organizasyonlarının en önemli adresi Kemer Country Golf Club bu kez de Engel Atlama Balkan Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak. Yaklaşık 100 sporcunun katılacağı önemli turnuva bugün start alacak

Binicilikte Balkan ülkelerini bir araya getiren ve beş farklı kategoride her yaştan sporcunun birincilik için kıyasıya mücadele ettiği Engel Atlama Balkan Şampiyonası’nın 40.sı 5-8 Eylül tarihleri arasında Kemer Golf & Country Club’da Türkiye Jokey Kulübü’nün ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek.
Bulgaristan, Hırvatistan, Romanya, Sırbistan, Yunanistan ve Türkiye’nin mücadele edeceği şampiyonada yaklaşık 100 sporcu yarışacak. Dev organizasyonda yıldız, genç, genç yetişkin usta ve bayanlar kategorilerinde hem takım hem de bireysel şampiyonlar belli olurken ayrıca genç at müsabakaları da düzenlenecek. Toplam 11.000 euro ödülün dağıtılacağı turnuvada Türkiye beş kategoride sahaya çıkacak. Geçtiğimiz sene Yunanistan’da düzenlenen şampiyonada sporcularımız, bayanlar ve ustalarda altın madalyanın sahibi olurken yine bayanlar kategorisinde ferdi şampiyonluğu da elde etmişti.
Pazar günü bitecek
4 gün boyunca 5 farklı kategoride milletler kupası yarışmalarının düzenleneceği organizasyon, pazar günü ferdi Balkan Şampiyonlarının belli olacağı Grand Prix müsabakaları ile sona erecek.

Bir önceki yazımız olan Mourinho'dan Mesut Özil yorumu başlıklı makalemizde arsenal, Arsene Wenger ve Dany Levy hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *