Kelly Brook Türkiye’ye bayılıyor!

Dünyaca ünlü İngiliz model ve oyuncu Kelly Brook, AXE Apollo Uzay Akademisi’ne katılacak üç şanslı Türk gencini seçmek
için İstanbul’a geldi. Kelly Brook ‘Türkiye’ye bayılıyorum’ dedi

Dünyaca ünlü İngiliz model ve oyuncu Kelly Brook AXE uzay kampanyası kapsamında, biri uzaya gitmek üzere ABD’deki AXE Apollo Uzay Akademisi’ne katılacak üç şanslı Türk genci seçmek için İstanbul’a geldi. British Airways’e ait bir uçakla Londra’dan İstanbul’a gelen Kelly Brook Atatürk Havalimanı’nda, reklam kampanyası için geldiği firma yetkilileri tarafından karşılandı.
Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Brook, İstanbul’a üçüncü kez geldiğini söyleyerek, “Türkiye’ye bayılıyorum. Hem misafirperverlik hem de bütün ekibin profesyonelliği ve yemekler unutulmazdı. Bu sefer de böyle olacağına eminim” dedi.
Gezi Parkı’nda yaşanan olaylardan dolayı Türkiye’ye ziyaretinin ertelediğine yönelik iddialara Brook, “Aslında geçtiğimiz 2 ay içinde film ve çeşitli programlar için çok yoğun çekimlerim vardı. Gecikmemin nedeni Gezi Olayları değil kendi programım ve kampanyanın tamamen zamanlamasıyla alakalıydı. Dünyadaki tüm ülkeler için barış diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan 'Sibel Can'ın oğlu gay mi?' başlıklı makalemizde engincan, engincan gay mi ve engincan gey mi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *