Kayahan ve Nilüfer 14 Şubat’ta konser verecek

Üçüncü kez yumuşak doku kanseri tedavisi gören ve geçtiğimiz günlerde yeniden hastaneye yatan Kayahan uzun bir aradan sonra sonra ilk kez 14 Şubat’ta Beşiktaş Belediyesi’nin düzenlediği konserle sevenleriyle hasret gidermeye hazırlanıyor.

Kayahan sevgililer gününe özel vereceği konserle 14 yıllık küslüğün ardından ilk defa aynı sahnede buluşacağı Nilüfer’le nostaljik şarkılarla dinleyenlere adeta müzik şöleni yaşatacak. Yıllar sonra aynı sahneyi paylaşıp düet yapacak sanatçılar konser öncesi ise prova yapmayacak ve provasız sahneye çıkacak. Repertuarı henüz netleşmeyen konserde ilk olarak Nilüfer sahne alarak ‘Çok uzaklarda’ ve ‘Geceler’ parçalarını seslendirecek. Nilüferin ardından ise sahneye Kayahan’ın eşi İpek Türer çıkarak, Kayahan’ın hastanede yazdığı son şarkısı olan ‘Sevgilime’ parçasını ilk kez seslendirecek. ‘Sevgilime’ şarkısının adından ise Kayahan’ın eşi İpek hanıma yazdığı ‘Seninle her şeye varım ben’ şarkısını söyleyecek Türer’e Kayahan eşlik edecek ve bu şarkıyla hayranlarıyla buluşacak. Kayahan ve eşinin yaptığı düetin ardından Nilüferin’de aralarına katılmasıyla üçlü görüntü verecek sanatçılar Kayahan’ın yeni ve eski birçok şarkısını gece boyunca söylemeye devam edecek.

Konsere özel tedavi
Kayahan konser öncesi haftada iki kez aldığı kemoterapi tedavisi dışında özel bir kür tedavisine de başladı. Vücut direncini arttırmak için özel vitaminlerden oluşan yedi günlük bir kür tedavisine giren sanatçının konserde kendine süre sınırı koymadığı ve sağlığını iyi hissettiği sürece sahnede kalacağı öğrenildi. Konser öncesi Kayahan için özel hazırlanacak kulisin ise özellikle 26 derece olmasına önem gösterildi ve kulis doktorun tavsiyeleri doğrultusunda düzenlendi. Konserde Kayahan ve eşi İpek Türer, Levon Kordonciyan’ın 20 günde hazırladığı özel smokinleriyle sahne alacak. Beşiktaş Belediye’sinin verdiği bilgiler doğrultusunda ise konserde Kayhan’a eşi ve Nilüfer dışında sürpriz sanatçılarda eşlik edecek.

CADDE

Bir önceki yazımız olan TV8'deki Bu Tarz Benim'in ismi ne oldu? başlıklı makalemizde Bu tarz benim, İşte Benim Stilim ve show tv hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *