Kavgalı ünlüler Altın Portakal’da karşılaştı

İki yıl önce “Leyla ile Mecnun” dizisinin setinde kavga iddiaları nedeniyle gündeme gelen Ushan Çakır ile bir dönem birliktelik yaşadığı Ezgi Asaroğlu Antalya’da ödül gecesinin ardından düzenlenen partide pişti oldu. Çakır, o dönemde Beste Bereket’in azmettirdiği iddiasıyla Ezgi Asaroğlu’nu darp etmekten mahkemelik olmuştu. Geçen yıl 3 bin TL’lik para cezasına çarptırılan oyuncu, Ezgi Asaroğlu’yla Hotel Su’da yapılan Beach Party’de karşı karşıya geldi. Çakır’la ilgili soru sorulması üzerine Asaroğlu cevap vermeden, menajerinin araya girmesiyle “İyi akşamlar” diyerek uzaklaştı.

 

Basına teşekkür etti
Beyaz elbisesiyle geceye katılan jüri başkanı Türkan Şoray, “Türk Sineması’na destek olduğu için basına teşekkür ediyorum. Festival benim ve genç sinemacı arkadaşlar için de heyecanlıydı. Biz de ona göre değerlendirdik” dedi.

Organizasyonu beğenmedi
Geceye damgasını vuran isimse Ahu Tuğba oldu. Açılış gecesinde düştüğü için ayağı bandajlı ödül törenine katılan Tuğba, organizasyonu düzenleyenlere sitem etti. Önce engelli sandalyesi olmadığı için isyan eden Tuğba, daha sonra yer düzenlemesini beğenmedi. Salih Güney’in yanına oturmak isteyen ve oturtulmayan Tuğba, Türkan Şoray’ın yanına oturdu. Oyuncu, tören başladıktan yaklaşık yarım saat sonra geceyi terk etti. Çıkarken de, “Böyle organizasyon olmaz. Her şey kötü” diye bağırdı.

Bir önceki yazımız olan Bayramda ünlüler kaç TL'ye çalışacak? başlıklı makalemizde bayram eğlencesi, bayram etkinliği ve bayram tatili hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *