Karagül Dizisi Özet Ve Fragmanları

Fox TV ekranlarından izleyicilere ulaşan Karagül dizisi, son yılların en başarılı isimlerinden birisi olarak gösterilmekle birlikte, söz konusu ilgi ve takdirini kadrosunda yer alan oyuncuların profesyonelliğinin yanı sıra hikayesinin etkileyiciliğine de borçlu durumdadır. Sürükleyici hikayesi yeni bölümle birlikte Karagül Fragman terimini de önemli hale getirmiştir.

Özcan Deniz tarafından canlandırılan Murat ve Mesut Aksuta tarafından canlandırılan Kendal Ağa karakterleri, Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesi içerisinde uzun nesillerdir bulunmakta olan Şanverdi ailesinin iki oğlu konumundadırlar. Söz konusu karakterlerden Kendal kardeşini çocukluk yaşlarından günümüze varıncaya kadar yoğun biçimde kıskanırken, aynı zamanda paylaşmak zorunda oldukları tüm malvarlığını kontrol altına alarak Murat’ı saf dışı bırakmak istemektedir. Hali hazırda sahip olduğu tek oğlunun da akli dengesinin yerinde olmaması nedeni ile büyük bir duygusal yıkım yaşayan Kendal, Murat’ı ortadan kaldırarak aile üzerinde kesin hakimiyet sağlamayı hayatının en büyük amacı haline getirmiş durumdadır.

Bunun yanı sıra aşiret hayatını bırakarak İstanbul’a göç eden ve orada Ece Uslu tarafından hayata geçirilen Ebru karakteri ile tanışan Murat, kısa süre sonra bu kadınla evlenir. Ortadaki sorun ise Ebru’nun Murat’ın Şanlıurfa’da kalan imam nikahlı karısı ve dört çocuğu hakkında en ufak bir bilgiye sahi sahip olmamasıdır. Karagül dizisinin hikayesindeki can alıcı kısımlar söz konusu gizli hayatın zaman içerisinde ortaya çıkarak Ebru’nun kendisini bir anda derin bilinmezler içerisinde bulması ve bu noktadan ortaya çıkan problemler ile başlamakta.

Fenomen dizi Fox ekranlarında fırtına gibi eserken geride bıraktığımız bölüm de izleyicileri merakta bıraktı. Karagül 79. Bölüm Fragmanı sayesinde merakınızı giderebilir, yeni bölümü beklerken bölüm hakkında önemli bilgiler edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ece Belen Atrek röportajda hayatını anlattı başlıklı makalemizde Ece Belen Atrek ve star tv hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *