Karadayı dizisinden kim ayrılacak?

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor‘un paylaştığı ‘Karadayı’da bu hafta bir isim diziye veda edecek. Dizinin yeni bölümünde ‘Mehmet Saim’in ölüm fermanını imzalayacağı kişinin arabasına bomba yerleştirilecek.

Bombanın patlamasıyla suikastta kurban gidecek kişi yaşamını yitirecek. ‘Karadayı’da ‘Mehmet Saim’in ölmesine karar verdiği isim kim?

Karadayı‘ yeni bölümüyle pazartesi akşamı saat 20:00’da ATV ekranlarında olacak.

Karadayı 92. bölümde neler olacak?

Sarı Cemal’in adamları evdeki kişinin Mahir olduğunu düşünerek kurşun yağdırmaya başlarlar. Neye uğradığını şaşıran Feride korkuyla yatağın altına saklanır. Kurşunlardan kurtulmuş olsa da tehlike devam etmektedir. İçeri girip Mahir’in ölüp ölmediğinden emin olmak isteyen Kandemir ve adamları evi aramaya başlar. Feride, Kandemir ve adamlarından kurtulabilecek midir?

Mahir zamanında eve yetişmeyi başarabilecek midir? Evi taratıp kendisini öldürmek isteyen kişinin Sarı Cemal olduğundan emin olan Mahir, onu bulmak için işlettiği eve gider. Mahir’in kapıya dayandığını anlayan Sarı Cemal köşkten kaçmayı başarır. Mahir köşkü ele geçirip Sarı Cemal’e haber gönderir.

Sarı Cemal, karşısına çıkmazsa Mahir köşkü yakacaktır. Sarı Cemal’in ise buna hiç cesareti yoktur. Olaylar çığırından çıktıkça paniğe kapılan Sarı Cemal kabadayılardan yardım ister. Beklediği desteği bulamayınca da Seyis’le Sosyete Yusuf’a haber yollar. Eğer Mahir’i durdurmazlarsa, Mahir’e annesinin ve torun Nazif’in ölmesine neden olan bombayı Sosyete Yusuf’un koydurttuğunu söyleyecektir. Sosyete çok öfkelenir ve Belgin’den Sarı Cemal’i bulmasını ister. Sosyetenin Sarı Cemal’i öldürteceğini anlayan Belgin yeni bir oyun peşindedir. Sarı Cemal’i Mahir’e bildiklerini anlatması konusunda ikna etmeyi başarır. Sosyete Yusuf, Sarı Cemal’in konuşmasına engel olabilecek midir? Mahir sonunda bombayı koyan kişinin kim olduğunu öğrenebilecek midir?

Bir önceki yazımız olan Kerem Bursin, Kıvanç Tatlıtuğ'u işsiz bıraktı! başlıklı makalemizde Kerem Bürsin, kerem bursin mavi ve Kıvanç Tatlıtuğ; hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *