Kanal D’nin Yemekteyiz programı hangi gün yayınlanacak?

İlk olarak 2005’te İngiltere’de yayınlanan, yaklaşık 10 yıldır, Amerika, Avustralya ve Almanya başta olmak üzere 33 ülkede büyük beğeniyle izlenen, Türkiye’de ise ekranda olduğu dönemde her bölümü, çok konuşulan, efsanevi yarışma programı ‘Yemekteyiz‘ yenilenen içeriğiyle Kanal D’de 23 Şubat Pazartesi günü saat 11.00’de başlıyor.

Beş gün boyunca renklendiren, damakları şenlendiren, yarışmacılarıyla olay yaratan ‘Yemekteyiz’ hiç olmadığı kadar eğlenceli, hiç olmadığı kadar çekişmeli geçecek. Yenilenen içeriği ve ilginç yarışmacılarıyla program şaşırtmaya, eğlendirmeye devam ediyor.

Hafta içi her gün ekrana gelecek olan yarışmada, beş farklı yarışmacı, beş gün boyunca hünerlerini gösterecek ve kıyasıya mücadele edecek. Ve bu büyük mücadelenin sonunda kendi aralarındaki puanlama sonucu içlerinden birisi ipi göğüsleyip 10 bin TL büyük ödülün sahibi olacak. ‘Sürpriz Kutu’ yarışmacılarını artık mutfakta bir sürpriz bekliyor. İddialı yarışmacılar artık mutfakta yalnız değiller. Sürpriz malzemelerin yer aldığı kutudan şanslarına ne çıkarsa yakınlarıyla haftanın en güzel tatlısını yapmak için ter dökecekler.

Kanal D’nin Yemekteyiz programı hangi gün yayınlanacak?
Yakınları tarafından getirilen ‘Sürpriz Kutu’nun içinden hangi malzemeler çıkacak? Çıkan malzemelerle en güzel tatlıyı kim yapacak? Rekabetin en alevlisi ‘Yemekteyiz’ farklı tatlardaki yenilikleriyle Pazartesi günü saat 11.00’de Kanal D’de başlıyor.

Bir önceki yazımız olan Bir Varmış Bir Yokmuş film müzikleri tanıtıldı başlıklı makalemizde Bir varmış bir yokmuş, Bir Varmış Bir Yokmuş film müzikleri ve Bir Varmış Bir Yokmuş filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *