Türkiye’nin işini kolaylaştıracağız

F.BAHÇE ve Hollanda Milli Takımı’nın olmazsa olmazı Dirk Kuyt, dün vatandaşı Wesley Sneijder’le İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde Türk Telekom’un konuğu olarak panele katıldılar. Gündeme dair çarpıcı açıklamalar yapan Kuyt, 2014 Dünya Kupası elemelerinde Macaristan’la oynayacakları Türkiye’nin kaderini çizecek karşılaşmayla ilgili garanti verdi. 11 Ekim’de Hollanda’da oynanacak karşılaşmada grupta bizden 1 puan fazlasıyla 2. durumda bulunan Macarlar’ı yenip, Türkiye’nin işini kolaylaştıracaklarını söyledi.
PANELDE kendisine yöneltilen “Dünya Kupası’na gidebilmemiz için Hollanda Milli Takımı’nın Macaristan’ı yenmesi gerekiyor. Bizim için bunu yapacak mısınız?” sorusuna “Biz zaten 2014 Dünya Kupası’na gitmeyi garantiledik. Andorra’yı 2-0’la geçip grupta 1. sırayı aldık 2 maç kala. Ama hiç merak etmeyin. Elimizden geleni yapacağız” yanıtını veren Kuyt, gönüllere su serpti.

‘SÜREKLİ BERABERİZ’

ETKİNLİKTE İstanbul’da yaşamaktan büyük bir keyif aldığını belirten Sneijder “Maçlardan önce sürekli görüşüyoruz. Günlük hayatımızda da bir araya geliyoruz” derken, Kuyt ise, “Buradaki rekabet çok üst düzey. İkimiz de işimizi iyi yapmaya çalışıyoruz. Takımlarımızın galip gelmesi için çalışıyoruz. Ailelerimiz de çok sık görüşüyorlar” ifadelerini kullandı.

‘Kadıköy’de bu kez biz kazanacağız’
Sneijder, “14 maçtır Saracoğlu’nda kazanamıyoruz. Bu şanssızlığı kıracak mıyız?” sorusuna verdiği bu yanıtla Kuyt’a meydan okudu

İNTERAKTİF Pazarlama Zirvesi’nde G.Saraylı Wesley Sneijder ve F.Bahçeli Dirk Kuyt arasında çok ilginç diyaoglar yaşandı. Sarı-kırmızlı renklere gönül veren bir konuk Sneijder’e, “Ben en son G.Saray, Kadıköy’de F.Bahçe’yi yendiğinde 14 yaşındaydım. 14 sene geçti Kadıköy’de galibiyet görmedim. Bu sezon kazanacak mıyız?” sorusunu yöneltti.
BU sırada söze atılan Dirk Kuyt’ın ‘Hayır’ cevabı salonda gülüşmelere neden olurken, Sneijder ise vatandaşına adeta meydan okurcasına, “Önümüzdeki ilk maçta bunu göreceksiniz. Kadıköy’de bu kez biz kazanacağız” yanıtını verdi.

‘DEVLER’İ GEÇECEĞİZ’

REAL Madrid ve Juventus gibi iki dev arasından sıyrılıp Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkacaklarına inandıklarını belirten Sneijder sözlerini şöyle tamamladı:
“Çok zor bir grupta yer alıyoruz. Geçen sene gruptan çıkmayı başarmıştık. Bu sene de aynı başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum.. Türkiye’yle oynayacağımız milli maçta Fatih Terim’e karşı oynamak benim için çok güzel bir duygu olacak.”

Bir önceki yazımız olan YÖK'ün formasyon kararı belli oldu başlıklı makalemizde Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı, ales ve formasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *