Julianne Moore’dan samimi röportaj

Aktris Julianne Moore, Cannes’da ödül aldığını öğrendiğinde; yüzünde maskeyle evde temizlik yaptığını söylüyor…

Aktris Julianne Moore, ‘Beach’ dergisinin yeni sayısının kapağını süslüyor. 53 yaşındaki oyuncu, röportajda “Hakkınızda kimsenin bilmediği bir şey söyler misiniz?” diye sorulunca şu yanıtı veriyor: “Çok iyi temizlik yaparım. Önceki gün taraçadaki bütün örümcekleri vakumladım. Hoş değildi ama yapılması gerekiyordu.”

DÖRT DÖRTLÜK BİR EV KADINI
‘Maps to the Stars’ filmindeki performansıyla Cannes Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ seçilen Moore, bu haberi nasıl aldığını ise şu sözlerle anlatıyor: “Yüzümde maskeyle temizlik yapıyordum, havluları yıkıyordum. Yani genelde hafta sonları yaptığım şeyleri… Ve Cannes’ı kazandığımı söyleyen telefon geldi…” Başarılı oyuncu, birden hoplayıp zıplamaya başladığını ve bu haberi ailesiyle hayatta ‘en sevdiği yerde’ aldığı için çok mutlu olduğunu söylüyor.

ERGEN BÜYÜTMEK ÇOK ZOR İŞ…

Yönetmen eşi BartFreundlich’ten 16 ve12 yaşlarında ikiçocuğu olan JulianneMoore, şunları söylüyor: “Çocuklarınız ergenlikçağındayken; uyanıkolmanız gerekiyor.Onlar fark etmeden,yaptıklarını takipetmelisiniz. Arkadaşlarıkimler, partilerde ne olupbitiyor… Ebeveynlik, biraz dabirine aşamalı özgürlüğü öğret-mekle ilgili ve bu çok zor bir iş.”

Bir önceki yazımız olan Nur Fettahoğlu ve kocasının Mikanos tatili başlıklı makalemizde Levent Veziroğlu, Nur Fettahoğlu ve Nur Fettahoğlu Levent Veziroğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *