J’adore parfümünün yüzü Charlize Theron oldu

Güzel oyuncu Charlize Theron, oğlunu yetiştirirken kendisine annesini örnek aldığını söylüyor: “Annemin yarısı kadar anne olmayı başarsam bile kendimi şanslı sayarım”

Charlize Theron yaş aldıkça güzelleşen kadınlardan. Ünlü oyuncu, Dior’un J’adore isimli parfümünün yüzü oldu. Ayrıca ‘Mad Max’ isimli film ile hayranlarının karşısına çıktı. Charlize Theron, Harper’s Bazaar dergisine hakkında merak edilenleri anlattı…

Yönetmen George Miller imzalı ‘Mad Max’te, Tom Hardy ile beraber çalışmak nasıldı?

‘Mad Max’i çekmek çok yoğun ve farklı bir deneyimdi. Namibya çöllerinde altı aydan daha uzun bir süre çalıştık. Aslında, uzun bir zaman dilimi boyunca böyle zorlu bir tabiatın içinde olmak performansımı olumlu etkiledi. Tom, çok yetenekli ve yaptığı işe kendini tamamen adayan bir aktör. Oynadığı karaktere tam anlamıyla bürünüyor.

Hiç yapmak istediğiniz başka bir meslek oldu mu?

Oyunculuk hayatıma girmeden önce çok uzun yıllar dans ettim. Sakatlanana kadar, dans etmek benim tek hayalimdi. Neyse ki sonuçta her şey iyi oldu ama dans etmeyi her zaman çok sevmişimdir.

“ÖNCELİĞİM AİLEMDİR”

Anne olduktan sonra sizin için neler değişti?

Her zaman dünyayı daha iyi bir yer yapmayı istemişimdir. Artık bir çocuğum var ve onun gelecekte yaşayacağı dünyanın bugün olduğundan çok daha iyi bir yer olmasını istiyorum.

Bir anneyi iyi bir anne yapan özellikler nelerdir sizce?

İçinizde hissettiğiniz o büyük sevgi, kendinizden çok onu düşünmek. Annem böyle bir anneydi, her şeyi ondan öğrendim ve ben de onun gibi bir anne olmak istiyorum. Kendime onu örnek alıyorum. Annemin yarısı kadar anne olmayı başarsam bile kendimi şanslı sayarım.

Anneliği, kariyerinizle birlikte nasıl idare ediyorsunuz?

Anneler hep ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar. Ben de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Önceliğim her zaman çocuğum ve ailemdir. Çekimlerimi her zaman ona göre ayarlıyorum.

KENDiMi ASLA VENÜS OLARAK GÖRMÜYORUM

Dünyadaki en seksi aktrislerden biri, hatta ‘Hollywood’un Venüs’ü’ ama bir o kadar da cesur bir oyuncusunuz. Ne tür projeler ve nasıl hikayeler sizi çekiyor?

Kendimi asla bir Venüs olarak görmüyorum. Oynayacağım filmleri karaktere ve hikayeye göre seçiyorum.
Karakterle birbağ kurabiliyor muyum? Bu insanın hikayesini anlatmak istiyor muyum? Anlatılan hikayenin bütünü ile bir bağ kurabiliyor muyum? Bir rolü, oyuncu olarak kişisel bir şeyler söylemeye ya da kanıtlamaya çalıştığım için seçmem. Öykünün anlatılması gerektiğini düşünürsem rolü kabul eder ve öykünün en iyi şekilde anlatılması için elimden geleni yaparım.

Röportajın tamamı Harper’s Bazaar dergisinde. 

Bir önceki yazımız olan Şabanali Ahmed, Saliha Emin ve Aydoğan Ali kimdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *