İşte Ünal Aysal’ın sevgilisi (Birsu Eren kimdir?)

Galatasaray’ın eski Başkanı Ünal Aysal’ın sevgilisi Birsu Eren’in kim olduğunu merak ediyor musunuz*

Galatasaray’ın eski başkanı Ünal Aysal uğruna ikinci eşi Fanny Aysal’a boşanma davası açtığı spor spikeri sevgilisi Birsu Eren ile gecce gezmesinde yakalandı.

İş adamı Ünal Aysal(74) kendisinden 39 yaş küçük yasak aşkı Birsu Eren(35) ile Nişantaşı’nda baş başa romantik bir yemek yedi.

Yemek sonrası mekandan birlikte çıkış yapan ikili art arda flaşların patlamasıyla rahatsız oldu ve mekana geri döndü. Daha sonra mekandan tek başına çıkış yapan Aysal aracına binerek oradan ayrıldı. Aysal’ın ardından sevgilisi de taksiye binerek mekanı terk etti.

birsu eren kimdir

Birsu Eren kimdir?

Birsu Eren 1980 tarihinde Başkent Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır.Üniversite hayatında son derece başarılı olan isim Bilkent Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk bölümünü 1. olarak bitirme başarısı göstermiştir.Üniversitenin bitiminin ardından kısa bir süre kadar Devlet Tiyatrolarda çalışmıştır.Devlet Tiyatroları’ndan ayrıldıktan sonra Trt ekranlarında Cumartesi Pazar hariç kültü ve sanat ile programlar hazırlamıştır.

Kültür ve Sanat programlarının ardından Spor servisinde sunuculuk yapmaya başladı.

Sunuculuktaki başarısı Şansal Büyüka’nın ilgisini çeker ve onu Lig Tv’de görmek istediğini iletir.Lig Tv’den gelen teklifi kabül eden güzel Sunucu Lig Tv ekranlarında Depar ile Maraton programlarında sunuculuk yapmıştır.Daha Sonra A haber kanalına transfer oldu.

Ünlü Sunucu yapılan bir Röportaj esnasında şunları demiştir.Hem Güzel kadın görmek istiyorlar hemde güzel görüncede bu güzel ne anlar futboldan diyorlar.

Yakışıklığı bulduğu futbolcular ise Lugano, Quaresma ve Lucas Neill.

 

Bir önceki yazımız olan Münir Özkul öldü mü? (Zuhal Topal açıkladı) başlıklı makalemizde Münir Özkul, Münir Özkul öldü ve Münir Özkul öldü mü hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *