İstanbul’dan Isparta’ya çifte uçuş başlıyor

Süleyman Demirel Havalimanı Müdürlüğü görevine atanan İlhan Demir, Vali Memduh Oğuz’u makamında ziyaret etti. Ziyaretle ilgili açıklama yapan Vali Oğuz, Isparta’ya çifte uçuş müjdesi verdi.

Daha önce açıklanan Türk Hava Yolları seferlerinin yanı sıra Borajet’in de Isparta’ya uçuş yapacak. Vali Oğuz’un verdiği bilgiye göre, 2 Nisan’dan itibaren Borajet, salı-perşembe-cumartesi olmak üzere haftada üç gün Sabiha Gökçen’den Süleyman Demirel Havalimanı’na uçuş başlatacak. n 20 MAYIS’TAN itibaren de Türk Hava Yolları, pazartesi-çarşamba-cuma olmak üzere yine haftada üç gün Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Hava Limanı’na uçacak. Böylece Isparta-İstanbul arasında haftanın 6 günü uçuş yapılacak. Yeniden uçuşların başlaması sebebiyle duyduğu memnuniyeti belirten Vali Oğuz “Havalimanımız uluslar arası hava trafiğine de açıldı ve şu an İran’dan yolcu gelip gitmeye başladı. İran haftada 6 gün sefer yalıyor dedi.

Bir önceki yazımız olan Böyle katil görülmedi! başlıklı makalemizde Because I Said I Would, canzani ve columbus hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *