İsmail Ege Şaşmaz boyu kaç santim? Vikipedi ve fotoğrafları

Türkiye’de gençlerin en çok takip ettiği dizilerin başında gelen Güneşi Beklerken’in yakışıklı oyuncusu İsmail Ege Şaşmaz’ın boyu merak konusu oldu.

Son günlerde sosyal medya sitelerinde İsmail Ege Şaşmaz’ın boyu ile ilgili ilginç bilgiler yer alıyor. İsmail Ege Şaşmaz’ın boyu, hayranları arasında tartışma konusu oldu.

Güneşi Beklerken dizisi oyuncularından İsmail Ege Şaşmaz’ın boyu, kilosu, göz rengi ve fotoğrafları bu yazıda yer alıyor.

İsmail Ege Şaşmaz göz rengi fotoğrafları

İşte İsmail Ege Şaşmaz’ın boyu:

İsmail Ege Şaşmaz boyu: 178 santimetre (cm)

İsmail Ege Şaşmaz kilosu: 76 kilogram (kg)

İsmail Ege Şaşmaz doğum yeri: Manisa

İsmail Ege Şaşmaz sevgilisi: Ela Topçuoğlu (an itibariyle)

İsmail Ege Şaşmaz göz rengi: Kahverengi

İsmail Ege Şaşmaz saç rengi: Siyah

Güneşi Beklerken’in Barış’ı İsmail Ege Şaşmaz

‘Güneşi Beklerken’ dizisiyle tanıdığımız İsmail Ege Şaşmaz’ın oyuncu olmak istemesine neden olan film ‘Örümcek Adam’… Oyunculuğun yanı sıra şarkı sözü ve şiir yazan Şaşmaz, hakkında bilinmeyenleri Marie Claire dergisine anlatmıştı. Yukardaki başlığa tıklayarak o röportajı okuyabilirsiniz…

İsmail Ege Şaşmaz boyu hakkında bilgi verdikten sonra İsmail Ege Şaşmaz’ın kim olduğunu da yazalım… İsmail Ege Şaşmaz’ın vikipedi bilgileri de www.netgazetesi.net ‘te yer alıyor.

İşte İsmail Ege Şaşmaz hakkında her şey…

Güneşi Beklerken dizisinde Barış karakterini canlandıran İsmail Ege Şaşmaz, Manisa doğumludur. 1993 doğumlu olan İsmail Ege Şaşmaz, 25 Kasım’da dünyaya gelmiş.

Çağatay Uluçay İlköğretim Okulu ve Polinas Endüstri Meslek Lisesi mezunu. İlknur-Yaşar Şaşmaz çiftinin büyük oğlu. Ege’nin, Aytaç isimli bir erkek kardeşi var.

Manisa Belediyesi Konservatuarı’nı erkeklerde birincilikle kazanan Ege, konservatuarı ilk yılında bırakıp henüz 14 yaşında iken kısa bir İzmir macerasından sonra, İstanbul’a giderek oyunculuğa başlamış. Birçok reklam filminde oynamış.

Ege, kendinden emin adımlarla şöhret basamaklarını bir bir çıkacağını, bugüne kadar yaptığı işlerle gösteriyor. Yolun daha çok başında olduğunun da bilincinde olan Ege’nin hayallerini bir bir gerçekleştireceğinden şüphesi yok. Reklam filmleri, dizi derken, bir gün bir sinema filminde rol almayı başaracağına da inanıyor.

Hedeflediği en üst noktaya gelmek ve oyunculuğunu geliştirmek için kendisini daha ileriye taşıyacak kaliteli işlerle yola devam etmek istediğini söyleyen Ege, adı gibi Ege rüzgarını, Manisa rüzgarını İstanbul’un şöhret dünyasında layıkıyla ve büyük bir başarıyla estireceğini belirterek sözlerini noktalıyor.

Bir önceki yazımız olan Xero Abbas albümünü Jolly Joker’de tanıttı başlıklı makalemizde jolly joker, Kürt müzisyenler ve Xero Abbas hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. October 21, 2014

    […] İsmail Ege Şaşmaz boyu kaç santim? Vikipedi ve fotoğrafları3 hours önce […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *