Instagram’daki Zukkumm Nevin Gülbahar kimdir?

Instagram’daki Zukkumm nickli kişi kimdir diye merak ediyorsanız Zukkumm röportajını sizlere sunuyoruz. Nevin Gülbahar kimdir diye merak edenlerden misiniz? İşte Nevin Gülbahar yani namı değer Zukkumm hakkında bilmeniz gereken bilgiler burada… İşte Instagramm’ın yeni fenomeni Zukkumm yani Nevin Gülbahar röportajı

Instagram’daki Zukkumm’un röportajına geçiyoruz. Hürriyet’ten Aslı Barış’a konuşan Nevin Gülbahar, Zukkumm’u anlattı… İşte Zukkumm röportajı…

Fenomen olmak hiç ‘talaşımda’ değil

Zukkumm kimdir? (72,7bin takipçi)

Yönetmen Onur Ünlü’nün keşfi olan Ferida Kahlo tiplemesi, Nevin Gülbahar’a ait.

Azeri aksanlı bir Frida Kahlo yaratma fikri nasıl doğdu?

– Bu videoları çekerken sosyal medyada paylaşmak amacıyla yola çıkmadım. Çünkü çok kötü bir sosyal medya takipçisiyim. Ama arkadaş ortamımda, aile içinde bu tarz performanslar yaptığım çok olur. Ferida Kahlo aslında kendim için yaptığım bir performans sonucu ortaya çıktı. Ruhundaki özgürlük tutkusunu, acıyı da aşkı da uç noktalarda yaşama halini kendime benzetirim. Bu hayranlığımı mizah duygumla yorumlayınca böyle bir tipleme çıktı… Sosyal medyaya yansımasıysa Onur Ünlü’nün videoyu izleyip kendi Instagram hesabında paylaşmasıyla başladı. Ardından ben de kendi hesabımı açtım.

Diyegoynan baruştuğ:)😊

Nevin Gülbahar (@zukkumm) tarafından paylaşılan bir video ()

Daha önce neler yapıyordunuz peki, oyunculuk geçmişiniz var mı?

– 41 yaşındayım ve evliyim. İlk videoda sesini duyduğunuz 8 yaşında, Güneş adında bir oğlum var. Bu hesap ortaya çıkmadan önce İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde, ‘sahne kostümcüsü’ olarak 12 yıl görev yaptım. Oğlum dünyaya geldiğinde onu kendim büyütmek istediğim için istifa ettim.

Zukkum yiyesen diego #fridakahlo #zukkumm #zukkum #kaburga

Nevin Gülbahar (@zukkumm) tarafından paylaşılan bir video ()

Her ne kadar bıyık ve tekkaş detayları eklenmiş olsa da yüzünüzü pek gizlemiyorsunuz. Nasıl tepkiler alıyorsunuz, ‘fenomenlik’ hayatınızı değiştirdi mi?

– Direk söyleyebilirim ki ‘fenomen’ kavramını bu paylaşımlara başlayınca öğrendim. Paylaşımlarımdan da anlaşılacağı üzere hiçbir çabam da olmadı ve hâlâ da amatör bir keyifle devam ediyorum. Kısacası fenomen olmak Ferida’nın lafıyla “Hiç de talaşımda değil.” Bu işten şimdiye kadar hiç para kazanmadım. Nasıl kazanılıyor bilen varsa, yok demem… Kız para kime lazım değil ki?

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *